PFSA: Bosansko komparativno pravo

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
amina123
Posts: 21
Joined: 26 Oct 2010, 22:25

imam jedno pitanje, jel moguce da ovi rezultati nisu 100% mjerodavni, jer prema ovome nisam polozila ispit, a znam da sam dobro uradila, 3 pitanja od 4 sam kompletna odgovorila, takodjer ima par ocjena bezz broja indexa, tako da mi se ovo cini ne toliko sigurno, a na isss-u jos nema nista, moguce da nije nikome jos unio ocjene?
bubica
Posts: 161
Joined: 12 Jul 2010, 19:24

meni je unijeta danas,a polozila sam po parcijalama...vjerovatno je onda i svima uneseno na isss :)
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

Ukoliko smatras da postoji bilo kakva greska ili bilo sta slicno tome, obrati se ass. ili prof. ili jednostavno idi na uvid u rad! Prosle godine mojoj prijateljici je na ISSS-u upisana ocjena, te je bila na spisku da je polozila, a ona uopste nije izasla na ispit! Tako da idite na uvid obavezno ako mislite da nesto nije OK! :mig:
_Dora_
Posts: 78
Joined: 18 May 2011, 18:20

[quote="amina123"]
imam jedno pitanje, jel moguce da ovi rezultati nisu 100% mjerodavni, jer prema ovome nisam polozila ispit, a znam da sam dobro uradila, 3 pitanja od 4 sam kompletna odgovorila, takodjer ima par ocjena bezz broja indexa, tako da mi se ovo cini ne toliko sigurno, a na isss-u jos nema nista, moguce da nije nikome jos unio ocjene?
[/quote]

Otidji obavezno, i ja mislim da ne pregledaju najbolje ! Javi se ako odes, bas me zanima. Ja sam sto posto 2,5 uradila, a kazu da je to dovoljno, medjutim PETICA.
amina123
Posts: 21
Joined: 26 Oct 2010, 22:25

jedino cemu se jos nadam je da nije greska prilikom kucanja rezultata, jer prema prethodnim postovima vidim da nije sam samo ja koja ima problem..vidjecu jos ako na isss-u izadju  :c053: :c053: :c053: :c053: :c053: :c053:
_Dora_
Posts: 78
Joined: 18 May 2011, 18:20

Mislim da su 3 pitanja stvarno dovoljna za prolaz -.-
classic
Posts: 157
Joined: 30 Sep 2010, 23:55

Nisu,ja sam uradio 3,5 pa dobio 6.... :S sta je tu je,ja zadovoljan,ostalo ide na prof. dusu :D
misko_pisko
Posts: 30
Joined: 07 Oct 2010, 22:53

ja sam sve uradio i dobio 6 tako da nista nije cudno a kolegica uradila dva ipo i dobila 7....sve je moguce
surgeon
Posts: 156
Joined: 19 Oct 2010, 01:29

ma ovi testovi tipa esejskih pitanja ja nez na koji nacin se oni pregledaju, pogotovo ovaj bkp i dpr, ja mislim da to se i ne cita kad se pregleda al iskreno, to se ocjene pucaju na sve nacine ono da bude raznoliko, ti odes na uvid on ti kaze ako si nezadovoljan radi ponovo :S ja mislim da je sve receno, jedino vrijedi otici na uvid testova tipa ekonomije, strukture, uvoda, imas fino bodovanje i tacno sta se trazi i mirna bosna...
Irmma
Posts: 177
Joined: 01 Sep 2010, 01:27

ovo je definitivno test gdje dobijes 4 teme i pises sastave, naravno cinjenicno :DD tako da ne mozes tvrditi ni da ti je nesto sigurno tacno, ni netacno, razliciti su koncepti... a svakako treba otici na uvid po mom misljenju, bas zato sto je ovako... na ekonomiji (npr. kad se vec poredi) znas sta si pogrijesio, koje pitanje i nema ti ona sta puno rec :DD ovdje ti asistent moze bar objasniti kako ces iduci put radit...
Post Reply

Return to “I godina”