Studentska služba

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply

Zadovoljni ste radom studentske službe?

Da
71
13%
Ne
459
87%
 
Total votes: 530
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Ja sam predala index prije vise od mjesec dana i jos mi nije gotov,a objasnjenje je da ih je asocijacija studenata upropastila..Teta sa studentske nam je odrzala govor kako ne zeli dolaziti muzu i djeci nanervirana kuci radi studenata...
Zelim i ja izaci sa onog fax-a kao normalna osoba pa nikoga nije briga..sad se jos i one uobrazile :tassa:
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

:dunno: :w849:
ovo sa nasom studentskom prelazi granice svacijeg strpljenja... ali stvarno, bez pretjerivanja... Trebalo bi se nesto tu mijenjati pod hitno... ni nama a po njihovoj prici, ni njima nije dobro ovako... :tassa:
Last edited by Legally Blonde on 06 Nov 2009, 22:37, edited 1 time in total.
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

[quote="poker"]
Ja sam predala index prije vise od mjesec dana i jos mi nije gotov,a objasnjenje je da ih je asocijacija studenata upropastila..Teta sa studentske nam je odrzala govor kako ne zeli dolaziti muzu i djeci nanervirana kuci radi studenata...
Zelim i ja izaci sa onog fax-a kao normalna osoba pa nikoga nije briga..sad se jos i one uobrazile :tassa:
[/quote]Uhh znaci nisam jedina.Ja sam index predala 9.10. jucer odem , i kakvo iznenadjenje nije gotov... :kava:
Mittnick
Posts: 7
Joined: 19 Sep 2009, 02:50

[quote="MarcusTulliusCicero"]
[quote="Mittnick"]
...
A i to sto ce indeks biti gotovo za 20 umjesto 10 dana po meni nije problem.
...
[/quote]

Kako onda ovjeriti zdravstvenu knjižicu ili izvaditi iskaznicu za gradski prevoz? Svaki dan košta 3,20 KM (2 karte za gradski prevoz), pa sad to pomnoži sa 10, 15 ili 20 dana! Ima i gorih situacija. Ljudi gube pravo na neka novčana primanja zbog njihove sporosti i neprofesionalnosti.
[/quote]

Eh, rekao sam opet po meni, kao licno meni nije problem jer srecom nemam potrebe za vadjenjem iskaznica. A sto se tice zdravstvenog i tu sam neosiguran.. dugo :dunno:
malena
Posts: 79
Joined: 29 Jun 2009, 15:45

Ne bih fakat da vam vadim mast (ko što se kaže),ali ja predala index prošli utorak i podigla ga u ovaj ponedjeljak.Tako da mi nikako nije jasno što vas zavlače s tim?Nisu normalni.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Zato što redovnima trenutno samo obrađuju indekse, ostali su na čekanju. Pretpostavljam da si redovna.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Mittnick"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
[quote="Mittnick"]
...
A i to sto ce indeks biti gotovo za 20 umjesto 10 dana po meni nije problem.
...
[/quote]

Kako onda ovjeriti zdravstvenu knjižicu ili izvaditi iskaznicu za gradski prevoz? Svaki dan košta 3,20 KM (2 karte za gradski prevoz), pa sad to pomnoži sa 10, 15 ili 20 dana! Ima i gorih situacija. Ljudi gube pravo na neka novčana primanja zbog njihove sporosti i neprofesionalnosti.
[/quote]

Eh, rekao sam opet po meni, kao licno meni nije problem jer srecom nemam potrebe za vadjenjem iskaznica. A sto se tice zdravstvenog i tu sam neosiguran.. dugo :dunno:
[/quote]

Standardna. Nek' je meni dobro, a za ostalu raju me...
Mittnick
Posts: 7
Joined: 19 Sep 2009, 02:50

[quote="MarcusTulliusCicero"]
[quote="Mittnick"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
[quote="Mittnick"]
...
A i to sto ce indeks biti gotovo za 20 umjesto 10 dana po meni nije problem.
...
[/quote]

Kako onda ovjeriti zdravstvenu knjižicu ili izvaditi iskaznicu za gradski prevoz? Svaki dan košta 3,20 KM (2 karte za gradski prevoz), pa sad to pomnoži sa 10, 15 ili 20 dana! Ima i gorih situacija. Ljudi gube pravo na neka novčana primanja zbog njihove sporosti i neprofesionalnosti.
[/quote]

Eh, rekao sam opet po meni, kao licno meni nije problem jer srecom nemam potrebe za vadjenjem iskaznica. A sto se tice zdravstvenog i tu sam neosiguran.. dugo :dunno:
[/quote]

Standardna. Nek' je meni dobro, a za ostalu raju me...
[/quote]

Nisam to rekao. Zakljucak ti je neukusan i nelogicarn. Jer da me za ostalu raju ... ne bih bio u redakciji U pravu, koja je jedna od rijetkih podigla otvoreno glas protiv USP-a i svega trulog na fakultetu. A i kako ce me ... kad i ja imam problema sa studentskom, rekoh nisam zdravstveno osiguran.. No, nevermind... :kava:
edinkorda
Posts: 16
Joined: 02 Oct 2009, 18:53

ja bum zadovoljan ako bude gotov do decembra da mogu uplatiti drugu ratu :P
samsung11
Posts: 97
Joined: 08 Sep 2009, 00:33

Meni su kasnili 10 dana, vanredan sam i stari sistem...izgleda da nema pravila.
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”