PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
nedeem
Posts: 46
Joined: 20 Mar 2010, 19:19

Mene pitao opće pravne principe prava EU .. ja poceo vladavina prava, jednakost.. baci mi index.. nemam pojma koji je odgovor :S
aly
Posts: 177
Joined: 24 Mar 2010, 21:16

[quote="nedeem"]
Mene pitao opće pravne principe prava EU .. ja poceo vladavina prava, jednakost.. baci mi index.. nemam pojma koji je odgovor :S
[/quote]Mislim da ti je to odgovor na str 59 skriptte.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Har3
Da pita samo po onim pitanjima s tim da postavlja i podpitanja.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Sacu vam  reci  par stvari u vezi ovog predmeta;
1.POTREBNO JE PRIJE SVEGA DOBRO NAUCITI
2.AKO NISTE DOBRO NAUCILI NEMOJTE IZLAZITI NA USMENI,JER SAMO BEZVEZE GUBITE ROK
3.PAZITE DOBRO DOK NEKA PITANJA UČITE,JER VAM SE MOŽE DESITI DA POGRIJŠITE NA ISPITU I DA VAM SAMO BACI INDEX KAO ŠTO SE KOLEGI DESILO.
4.BITNO JE NAUCITI I SA RAZUMIJEVANJEM,ALI ISTO TAKO I STO VIŠE MOŽETE NAPAMET,JER SAM SE JA UVJERIO U SVOM PRIMJERU U SUBOTU DOK SAM POLAGAO.KOD DRUGOG PITANJA REDOVNI ZAK.POSTUPAK,JA SAM MU BAS SVE NAPAMET REKAO,ON NIJE NI SKONTAO ŠTA SAM MU SVE ISPRIČAO OKO ONOG STAVA I MIŠLJENJA :haha:,SAMO SAM GLEDAO DA MI UPIŠE OCJENU KAD MI JE UZEO INDEX
5.I AKO IMA DOSTA NELOGICNOSTI,NA TO NE OBRACAJTE PAŽNJU,VEC UČITE SAMO ONAKO KAKO VAM PIŠE U SKRIPTI ILI KNJIZI

ETO,TO VAM JE NEKOLIKO BITNIH STAVKI ZA OVAJ PREDMET
Last edited by nuki_cika on 12 Jun 2011, 03:43, edited 1 time in total.
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

[quote="aly"]
Mislim da ti je to odgovor na str 59 skriptte.
[/quote]
Ova skripta u našoj (bh-pravnici) skriptarnici nema toliko strana.Znaš li možda gdje je to u knjizi?
jane
Posts: 108
Joined: 06 Jul 2009, 20:39

[quote="nuki_cika"]
Hvala vam još jednom
Neejra tražiš dlaku u jajetu.Pa kako bi napisao skriptu da je nisam doatakao(dio skripte).Čitao sam je samo dok sam pisao skriptu i tad sam uočio nelogicnosti,a nakon sto sam napisao skriptu stvarno nisam iz nje ništa ucio.Eto nadam se da ti je sad jasno
Poslacu,moram da objasnim neke dodatne stvari kako šta... :d055:
[/quote]
Nuki, jesi postavio tu skriptu, je li to ova od 27 stranica u skriptarnici?

P.S. Cestitam!!!!! :)))
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Jesam :)
To je moja skripta po kojoj sam ja ucio.Pisao sam samo pitanja koja su se izmjenila,o ona koja se nisu mjenjala mogu se uciti po staroj.Sve sam lijepo napisao na kraju ;)
jane
Posts: 108
Joined: 06 Jul 2009, 20:39

E super.. Bas mi se ne da uciti iz ove knjige, u pravo vrijeme je skripta dosla :)
Hvala ti!!!! :f035:
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

opći pravni principi,strana 209. u knjizi?
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Ipak ti to pitanje pogledaj i u skripti
Last edited by nuki_cika on 08 Jun 2011, 13:51, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “III godina”