PFSA: Državno pravni razvitak BiH

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
LadyGaga
Posts: 6
Joined: 29 Oct 2009, 17:41

[quote="nerica"]
A zna li neko da li smo mi koji obnavljamo godinu obavezni da budemo na vjezbama i jel to uslov da bi mogli prisustvovati testovima, odnosno parcijalama...?
[/quote]

Koliko sam u toku, ukoliko imas potpise od prosle god, ne moras dolaziti na vjezbe, i to nije uslov da bi mogla izaci na parcijale ili zavrsne ispite. Pozz
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

Zna li neko kako polazu studenti koji su ovaj predmet prenijeli u 2. god??Da li oni mogu izaci parcijalno sad na ovaj rok 9.decembra, ili moramo integralno??
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

[quote="Provincijalka"]
Zna li neko kako polazu studenti koji su ovaj predmet prenijeli u 2. god??Da li oni mogu izaci parcijalno sad na ovaj rok 9.decembra, ili moramo integralno??
[/quote]

E to bi već trebala provjeriti sa asistentom. Ne vjerujem da iko ovdje ima pravu informaciju :)
sanela-velic
Posts: 35
Joined: 02 Nov 2009, 19:22

e ovako ljudi da vas pitam nesto.... ako dvije osobe rade esej iz dpr - a i jedna osoba bude eventualno znala bolje od druge dali ce oboma smanjiti broj bodova na tom eseju ili ce svatko dobiti po zasluzi bez obzira sto skupa radimo esej???
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

Koliko ja znam, iz svakog predmeta svi iz grupe dobiju jednak broj bodova.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Nemojte bezveze spamati po temama s pitanjima, kad je koja parcijala ponaosob.
Sve parcijale su vam na ovoj temi lijepo datirane
http://epravo.ba/prva-godina/parc ... -semestar/
ame
Posts: 69
Joined: 03 Oct 2009, 13:33

[quote="sanela-velic"]
e ovako ljudi da vas pitam nesto.... ako dvije osobe rade esej iz dpr - a i jedna osoba bude eventualno znala bolje od druge dali ce oboma smanjiti broj bodova na tom eseju ili ce svatko dobiti po zasluzi bez obzira sto skupa radimo esej???
[/quote]

Prosle sedmice, kad su izlagani prvi eseji, izmedju ostalih su izlagale 2 djevojke, jedna je dobila 15, a druga 10 bodova.. Tako da vjerovatno ocjenjuje po zaslugama (:
master.x
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2009, 23:53

kod ass. Mehmeda svi dobijaju jednako, a koliko znam on je svima na prvoj godini ass.
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="master.x"]
kod ass. Mehmeda svi dobijaju jednako, a koliko znam on je svima na prvoj godini ass.
[/quote]
Prosle godine sam radila seminarski sa jednim momkom, i dobila manje bodova....
Lik boduje po zaslugama
Zula
Posts: 7
Joined: 12 Nov 2009, 19:01

Da li iko ista zna za ovaj test sto dolazi... Sta ce biti ili.....
Post Reply

Return to “I godina”