PFSA: Međunarodno privatno pravo

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Superjudge
Posts: 65
Joined: 30 Sep 2009, 13:00

Reci mi da me ne zajebajes? :) Jel fakat sigurno da je odgodjen za 31.05? Ovo je za mustuluka :)
Ja jucer nisam izlazio jer ga nisam dovoljno spremio ali ako je odgodjen onda bi se taman mogao spremiti do 31.-og
Moze li ovo jos neko potvrditi? :)
Hvala
ole_lole
Posts: 13
Joined: 16 Jun 2010, 14:43

Izvinjavam se zbog sirenja dezinformacije, ja je dobila pa prosirila  ;( Ispit koji je trebao biti danas ( znaci za bolonju ) odgodjen  je za 31.5.
MICI1988
Posts: 43
Joined: 03 Nov 2009, 17:09

da li je to neki predrok, da li se moze izaci ovaj prvi dio medjunarodno privatno pravo I ?! mislim na bolonjce?!
art vandeley
Posts: 196
Joined: 08 Jun 2010, 15:34

[quote="jaskooo"]
Odes u kopirnicu pored faxa i trazis skripte iz mpp-a, kostaju 4 KM zajedno. A ta pitanja zaboravi, jedino da imas toliko srece pa da te potrefe. Ja sam ucio iz skripte, polozio iz prve i dobio 8 s tim da sam spremio sve napamet. Ovaj ispit je s pravom mogu reci jedan od najtezih ukoliko se nema srece sa pitanjima koja se postave. Ja sam ga spremio za malo vise od 25  dana al opet kazem meni su dosla fina pitanja i ispricao mu sve detaljno i covjek se izgubio, ustao i cestitao. Isto tako znam najmanje 20 ljudi koji su polagali po godinu jer su ucili povrsinski. Ovaj ispit se mora nauciti, nema blefiranja, covjek je maximalno korektan al samo znanje i znanje. Ja sam stari sistem bio.
[/quote]

Mozes li molim te samo potvrditi ili demantirati je li ta skripta o kojoj govoris ista kao ova sto je mi imamo u skriptarnici?
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

Ne znam kakva je u skriptarnici, nisam je ni pogledao. Fino sam vam napisao da samo trazite dvije skripte iz mpp-a koje imaju ukupno oko 80 str. i djevojka koja radi zna o cemu se radi.
AmraM
Posts: 8
Joined: 16 Dec 2010, 18:13

Moze li neko javiti kada je junsko-julski termin za stari sistem  :moli:
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

Medjunarodno privatno pravo-prof.dr.Edin Muminovic

I termin:

A-G  14.06.2011. u 10:00h
H-M                        13:00h
N-Ž                          16.00h

II termin:

A-G  28.06.2011. u 10:00h
H-M                        13:00h
N-Ž                          16.00h
AmraM
Posts: 8
Joined: 16 Dec 2010, 18:13

Hvala najljepša kolega  :d055:
minchulin
Posts: 30
Joined: 02 Apr 2010, 15:50

Imam jedno vazno pitanje,naime... tek sam krenula da ucim mpp i imam jednu malu nedoumicu:) kad prof.kaze npr.tezisni kontakt? sta ja tu trebam sve reci? naime o tom kontaktu se prica u vise lekcije,jel iz svake pomalo?il striktno samo ona lekcija gdje se on spominje kao nesto glavno,il kako??pliizzz help:):) hvala kolegice i kolege:):)
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

Ukoliko ti postavi pitanje koje je lekcijski obrađeno dakle postavi ti naslov lekcije samo se drzi toga ne idi na druge lekcije jer padas sigurno ako pocnes lutati. Samo pricaj ono sto te je pitao i ne pametuj previse, samo srz pricaj.
Post Reply

Return to “IV godina”