PFSA: Gender i pravo (izborni predmet)

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ukoliko neko slika postavit ce (:

U svakom slucaju, isti su kod kabineta Ass.Amile Z.
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

[quote="slaatkicaa"]
Da

Btw da vam kazem, pitala sam ass rekla je da svi izlaze na zavrsni razgovor, Tacnije evo c/p :
Zavrsni razgor ce se odrzati: 20. maja 2011. godine u 17 sati u prostorijama Katedre za drzavno i medjunarodno javno pravo za studente/ice koji/e su osvojili/e minimalno 25 bodova tokom semestra, a 27. maja za one koji/e nisu osvojili/e dovoljan broj bodova.


(:


Btw spisak bodova iz eseja objavljen (:
[/quote]


da dopunim, a 27og takodjer mogu izaci oni koji imaju dovoljan broj bodova, a imaju opravdan razlog zbog kojeg ne mogu izaci 20og, samo joj se treba javiti, jedna sam od njih :D
Last edited by ally mcbeal on 18 May 2011, 18:37, edited 1 time in total.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Steta sto nije svaki predmet kao ovaj i sto nije ovako divna asistentica i na ostalim. Eto i ovog sam se rijesila, pa bi je drago i cisto sam htjela to podijeliti s vama  :haha:
I da kazem onima koji idu na zavrsni razgovor iduce petak da ne bude treme nimalo, nema potrebe za istom jer je atmosfera super i ass je extra. Eto  :D
Princess Emina
Posts: 33
Joined: 07 Oct 2010, 19:20

Posto bi 27.05. ispit za vandredne trebao biti pismeno, da li zna neko gdje ce se odrzati?  Na kabinetu ass pise da ce se isti odrzati u prostorijama Katedre za drzavno i medjunarodno javno pravo, a pretpostavljam da je to termin za one koji idu usmeno.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

27 nije termin za vanredne nego to i jeste usmeni za studente koji danas nisu dosli odgovarati usmeno. Pogledaj temu Rokovi i termini tu pise kada je tacno ispit za vanredne, mislim da je u pitanju 04.04.-->redovan rok (:
Princess Emina
Posts: 33
Joined: 07 Oct 2010, 19:20

Ja sam mislila da je to za vandredne, jer mi je ass na konsultacijama to spomenula. Juce sam isla do nje da je pitam, ali je nije bilo. Hvala tebi slatkice u svakom slucaju :)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Eh ovako nesto da objasnim da ne bi bilo zabune. Oni koji su isli na predavanja (ili nisu) ali su radili esej i predali esej kada je trebalo, su jucer (20.05.) i iduci ce petak (27.05) obaviti sa asistenticom zavrsni razgovor. Znaci jucer su bili oni koji su imali dosta bodova a iduci petak oni koji nisu imali dovoljno bodova, tacnije imali su ispod 25 bodova a bit ce i oni koji jucer nisu mogli doci. Takodjer mogu otici do ass ili poslati joj mail i odabrati vrijeme kada ce doci na taj razgovor ukoliko ne mogu doci u 17:00h kada i jeste pravo vrijeme. Eh sada, te eseje su mogli raditi svi i R i RS i V i prisustvovati nastavi itd. Ko nije bio ajmo reci aktivan na nastavi, dolazi na redovan rok iz ovog predmeta koji je:

Gender i pravo-prof.dr.Jasna Baksic-Muftic
I termin:
04.06.2011.u 10:00h u katedri za drzavno i medjunarodno pravo
II termin.
02.07.2011. .u 10:00h u katedri za drzavno i medjunarodno pravo

Nadam se da je sada dosta jasnije (:
Princess Emina
Posts: 33
Joined: 07 Oct 2010, 19:20

Jeste, jasnije mi je i ima logike :) stvar je u tome sto je meni ass davno u mail-u napisala da ce biti dva predroka jedan 20.05. za studente koji osvoje minimalan broj bodova, a 27.05. za studente koji ne osvoje bodove tokom semetra. Zato sam pitala, da provjerim da li se sta promjenilo. :)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Pa onda i postoji mogucnost da izadjes na taj predrok iduce sedmice jer je i rekla da tada izlaze oni koji nisu osvojili dovoljno bodova ili eto recimo nisu osvojili nista. Sada smo se razumjele :D
Princess Emina
Posts: 33
Joined: 07 Oct 2010, 19:20

Jesmo, jesmo :) super, hvala ti :D
Post Reply

Return to “II godina”