PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
baby_gIrL
Posts: 21
Joined: 22 Feb 2009, 17:11

mene zanima sta se uci odn ne uci iz uprave II?
ucim po knjizi..ako neko zna hvala unaprijed
bolonjac sam ;)
Vevy
Posts: 16
Joined: 06 Feb 2011, 22:22

Nek neko napiše što se sve treba, a što ne treba znati iz prva dva dijela.
jel treba ono o jugoslaviji ili ne?
jel treba ona načela pa do upravnopravnog odnosa? čula sam da to ne treba, pa pitam jel istina.
belaw
Posts: 159
Joined: 17 Jul 2009, 19:49

[quote="baby_gIrL"]
mene zanima sta se uci odn ne uci iz uprave II?
ucim po knjizi..ako neko zna hvala unaprijed
bolonjac sam ;)
[/quote]
I ja zelim to da znaam! :)
sedmoglavi
Posts: 41
Joined: 16 Sep 2010, 07:14

Ako imate skriptu, onda odete na zadnju stranicu i sve vam utančine piše, šta se uči a šta ne uči... ako ste u nedoumici oko lekcija za koje ne piše niti da se uče niti da se ne uče... vi ih onda svakako naučite....

Imate ranije postove, malo čitajte... vidjećete da profesor pita skoro uvijek ista pitanja.. al ako ga neko iznervira onda zna da pita i ono što nam je rečeno da se ne uči... bio sam na ispitu:''živi svjedok'', kolegica ga iznervirala... i čovjek poče da pita redom, ne bira lekcije...

Prošli put kad sam bio na ispitu, čovjek nam kaže - mojoj grupi:''kako to kolege da ja uvijek postavim pitanje koje vi ne znate?''... jer on zna za scriptu i ako ga neko iznervira, tačno pita ono što nema u scripti ili je to jako slabo obrađeno, tak da svejedno padate...
belaw
Posts: 159
Joined: 17 Jul 2009, 19:49

E hvala ti  :mrgreen:
Sanelicaa mala
Posts: 43
Joined: 03 Apr 2011, 19:39

Moze li neko od kolega napisati koje to lekcije profesor pita a nema ih u skripti (Uprava I) ? hvala puno:)
belaw
Posts: 159
Joined: 17 Jul 2009, 19:49

Hmmm.. Najbolje bi ti bilo uzeti knjigu i skriptu i uporediti, pa dodati sta fali u skripti.. Ne zna se nikad sta ce pitati.. Ako je nenagodan, pita sve!!  ;)
Sanelicaa mala
Posts: 43
Joined: 03 Apr 2011, 19:39

hmmm..ne zvuci bas utjesno:( Hvala puno..
belaw
Posts: 159
Joined: 17 Jul 2009, 19:49

Pa znam, ali ne mozes nikad znati sta ce, a sta nece pitati.. Ja sam barem tako uradila, uporedila sve i eto... Dobila sam 9 :)
art vandeley
Posts: 196
Joined: 08 Jun 2010, 15:34

gdje se moze nabaviti knjiga? Ima li ih u kopirnicama ili ???
Post Reply

Return to “IV godina”