PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

Tako sto je vec neko ranije pitao profesora, slao mu email, bio u kabinetu, sreo ga na hodniku...ili je profesor rekao na predavanjima, vjezbama, itd , itd..i sasvim normalno je pitat ovdje to sto je kolegica pitala - kako ce bit koncipiran ispit u junu, jer mozda neko vec zna. Tu nema nista da se nagadja, nit poredi sa tim hoces li ti polozit ispit, i slicno. Dakle mogo je neko ranije pitat, mozda neko ima informaciju, dobio je od profesora, i slicno. Pa nece sad svako sta god mu treba slat profesoru mail... Pitas prvo, jel ko zna, pa onda to radis...stvarno ne znam sta je tu nejasno toliko, da napadate curu sto je pitala nesto... f :| :zamisljen:

Kako god, da ne idemo dalje u offtopic, nek pita ko sta hoce, brate, ako mozes pomoc, pomognes, ako ne mozes, iskuliras i zdravo...ha ja..
Last edited by reuf on 19 Apr 2011, 21:30, edited 1 time in total.
mersica
Posts: 50
Joined: 20 Oct 2009, 09:24

Hvala kolegama i kolegicama koji zele pomoci,zalosno mi je sto ispade moje pitanja kao znak ismijavanja,ne trazim ni od koga da salje meil il da bilo sta pita za mene,znam to uradit sama,al sam racunala na kolegijalnost ovog foruma jer sam cula od pojedinih koji su bili na usmenom ispitu da je prof.rekao da ce od sada sve biti usmeno i u junu i u sept.znaci htjela sam saznati koliko je to tacno...vise se ne mozes pouzdati ni u koga
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Izvini koegice ne želim da ulazim u raspravu,ja sam ti samo dao prijedlog kako da saznas kako će biti ispit koncipiran,a ti si ono"gdje ću mu ja slati mail",a to je po meni sasvim normalna stvar poslati mail profesoru ili asistentu.Ja sam melihi povlakić na drugoj godini slao mail da mi kaže rezultate ispita i žena se nije bunila.
Nemas se ti sta ljutiti na ovo,ali kod profesora ti je informacija najpouzadnija
malena87
Posts: 76
Joined: 05 Mar 2010, 15:25

danas (odjeljenje) tz profesor nije bio los..bio je raspolozen..pitao lahka pitanja..i to samo dvije tri recenice da se kaze,kao neke bitne..ne mora se sada pricati od a do z...pitao euroatom-institucije.. EMU tri faze..evropski parlament.,luxemburski sporazum,.razliku uredbe i direktive..et toliko..:)
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Ima li neko ovu skriptu što je u skriptarnici,ali da je WORDU?Treba mi da bi mogao korigovati tu skriptu i napisati ono sto fali po novoj.Ako ima neko u toj verziji nek se javi jer je nemoguće prebacivati iz PDF-a u WORD?
Hannibal
Posts: 321
Joined: 04 Apr 2011, 14:02

[quote="nuki_cika"]
Ima li neko ovu skriptu što je u skriptarnici,ali da je WORDU?Treba mi da bi mogao korigovati tu skriptu i napisati ono sto fali po novoj.Ako ima neko u toj verziji nek se javi jer je nemoguće prebacivati iz PDF-a u WORD?
[/quote]

Jarane imas program zove se PDF to WORD u par megabajta skini sa neta;),proizvodjac softwera je VeryPDF.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Hvala hanibal,skinuću ga,pa cemo vidjeti da li će funkcionisati?
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Među onim pitanjima sto je profesor dao ima pitanje"nacionalni parlamenti u procesu usvajnja akata Unije"da li to pitanje obuhvata  dio knjige od 281 do 290 strane? :zamisljen:
Juicye
Posts: 37
Joined: 11 Nov 2010, 19:32

Moze li neko, ko je bio na usmenom napisati kako izgleda, sta prof otprilike pita, na sta obratiti paznju, forma pitanj itd....ajde  :moli: :kava:
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

eeee....ja sam pala na tim parlamentima.. :c053:
Post Reply

Return to “III godina”