PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Anatol
Posts: 5
Joined: 14 Oct 2009, 10:31

[quote="Limenko"]
Postovanje,

Pokusao sam da pristupim dijelu na kojem se nalaze skripte ali nije dostupno, pa bi vas zamolio ako mozete odblokirati.

Hvala vam lijepo.
[/quote]

"- Da biste mogli pristupiti skriptarnici potrebno je da na forumu imate rank epravo.ba Član.
- Da biste dobili rank epravo.ba Član potrebno je da imate najmanje 5 postova. "

pokusaj sad imas taj rank koliko vidim.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="Limenko"]
Postovanje,

Pokusao sam da pristupim dijelu na kojem se nalaze skripte ali nije dostupno, pa bi vas zamolio ako mozete odblokirati.

Hvala vam lijepo.
[/quote]

Ne bismo inače, ali pošto si ti u pitanju, obavezno  :f010:
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Da li je parcijala ili test sad u decembru ... i da li se uci cijela knjiga
ili
To je 1 parcijala pa se uci do obaveznog prava !!thx odg pls  :d055:

Sve mi je konfuzno, sorry  :(
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Test.

Čitajte ba malo prethodne stranice! Sve je fino napisano!
bajro
Posts: 106
Joined: 27 Oct 2009, 16:20

ella 26 gdje mozemo naci tu tvoju skrpptu da kopiram?
baconi
Posts: 17
Joined: 25 Oct 2009, 21:08

Upozoren si već jednom zbog spama, a ovaj put te upozoravam zbog neargumentovanog vrijeđanja profesora. Nije ovo pijaca, ovo je kulturan forum na kojem možeš kritizirati ARGUMENTOVANO profesora, ipak si ti student Pravnog fakulteta, nastoj da budeš kulturan i civilizovan kako bi i trebalo da priliči jednom studentu koji studira pravne nauke.


Dama Pikova
Last edited by baconi on 27 Oct 2009, 20:10, edited 1 time in total.
Elmaaaaaa
Posts: 95
Joined: 25 Oct 2009, 01:15

samo knjiga ucit po pitanjima i nije tesko, po mogucnisti radite eseje i seminarske ko zeli vecu ocjenu od 6 naravno :) test isto se potrudite malo i predmet kao i svaki predmet...
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

Ovo mi je zaista bio jedan od inetersantnijih predmeta, i nije bauk što bi rekli, samo treba raditi. A to je zapravo ono što većina izbjegava :) Moj savjet je samo da se izlazi usmeno, al opet, kako ko hoće :)
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

[quote="baconi"]
Upozoren si već jednom zbog spama, a ovaj put te upozoravam zbog neargumentovanog vrijeđanja profesora. Nije ovo pijaca, ovo je kulturan forum na kojem možeš kritizirati ARGUMENTOVANO profesora, ipak si ti student Pravnog fakulteta, nastoj da budeš kulturan i civilizovan kako bi i trebalo da priliči jednom studentu koji studira pravne nauke.


Dama Pikova
[/quote]

:d055: :d055: :d055:    fkt na ovom faksu svakakvih hm....da ne vrijedjam... :kava:
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Pozz. Moze li mi neko reci sta je danas radjeno na Rimskom pravu, nisam bio na predavanjima jer sam bolestan. Thx :)
Post Reply

Return to “I godina”