PFSA: Pravna logika sa metodologijom prava (Novi naziv: Sociologija prava)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Sting
Posts: 14
Joined: 25 Jun 2009, 21:48

ORIGINALNA SKRIPTA

DOWNLOAD...

Uzivajte

P.S. Naucite "metode ispitivanja" iz Sociologije od Saltage (30-40 str) i nema problema.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

I ova u prvom postu je ''original'', samo je podijeljena na dva dijela da se raja lakše snađe. :d055:
Sting
Posts: 14
Joined: 25 Jun 2009, 21:48

Znam, ali ovo je od originalnog autora :) mene ;)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Znam da si ti kucao ovu skriptu i hvala na tome...  :f035:  :d055: Međutim, nije potrebno da je kačimo na server jer je već postavljena. :d055: Samo ćemo zbuniti raju.  :d055:
zdravko_l
Posts: 108
Joined: 21 May 2009, 19:53

Joj ne polozim li sutra iz ove skripte... :@  haha  prostudirao sam je...samo jos da me malo sreca posluzi:D
sretno svima sutra na ispitu :d055:
barbarosa
Posts: 87
Joined: 11 Jun 2009, 11:51

eo sad s ispita
neispavan,iznerviran,sjeban i to... na prvoj strani uradio samo odnose medju sudovima 6 bodova :S
aksioloska metoda sam uradio fino, istrazivanje i naucna teorija nekih 6 rečenica doslovnih kao u skripti, dualizam bivanja i trazenja iz svoje glave nesto pisao citav list i ciceronova topika rekonstrukcija nekog (neko je švapsko ime) pisao općenito o retorici i topici...o negaciji ono zrno-stablo nidje veze

pao sam ovo  :S
zdravko_l
Posts: 108
Joined: 21 May 2009, 19:53

[quote="barbarosa"]
eo sad s ispita
neispavan,iznerviran,sjeban i to... na prvoj strani uradio samo odnose medju sudovima 6 bodova :S
aksioloska metoda sam uradio fino, istrazivanje i naucna teorija nekih 6 rečenica doslovnih kao u skripti, dualizam bivanja i trazenja iz svoje glave nesto pisao citav list i ciceronova topika rekonstrukcija nekog (neko je švapsko ime) pisao općenito o retorici i topici...o negaciji ono zrno-stablo nidje veze

pao sam ovo  :S
[/quote]

mozda i prodjes :O  i meni su ista pitanja bila samo sto sam ja fulio ovo istrazivanje,pisao opcenito o istrazivanju i naucnoj teoriji...ccc  a tog cicerona kad sam ugledao...poludio :S gdje njega iskopa    :@  sve u svemu po meni tezak ispit,valja mi ovo sve ponavljati do sept da ne zaboravim ;(
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Znači, težak Ciceron?  :mrgreen:
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

I ja bih rado postavila pitanja sa ispita...ALI ne sjecam se nicega osim: Naucni zakon.
Aristotelovu topiku kad sam vidjela-pala u nesvijest. Izmisljala sam odgovore na ta dva pitanja.

Ne znam gdje ih nadje. Uglavnom, cini mi se da cu se u julskim i augustovskim vrucinama hladiti KNJIGOM metodologije umjesto lepezom  :o293:
maliodpalube
Posts: 72
Joined: 09 Jun 2009, 11:39

more,plaza,zene,alkohol ...........samo pusti snovi  ;(
Post Reply

Return to “I godina”