PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
-Ena-
Posts: 86
Joined: 20 Apr 2011, 15:07

@ Zana, za genocid ukucaj samo na google "konvencija o sprecavanju i kaznjavanju zlocina genocida" i sve su pdf file-ovi, samo ih skines i naucis 2.,3.,4. i cini mi se 5. clan... vidjet ces sama, a za drzavljanstvo  www.camo.ch/daytonski_sporazum.htm i skini takodje pdf format i imas tu drzavljanstvo... pozz  :)
keno_sa
Posts: 218
Joined: 16 Dec 2009, 22:52

Jel definitivo prosao rok za slovo H ili je odgodjen za 29?
Izvinjavam se sto ponavljam pitanje, ali ne mogu da nadjem odgovor na temi  :)
zana1
Posts: 191
Joined: 02 Nov 2010, 18:56

@ Ena: hvala ti mnogo :)
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

Pitanje za one koji su izlazili od trece glave ustav I ; vecina lekcija u trecoj glavi sadrzi kako su odredjena prava i slobode regulisane u hrvatskoj , kojim zakonima itd e sad koliko znam za hrtvasku se ne treba uciti , ali bez tih zakona , vecina lekcija se skrate za pola barem . npr  lekcija sloboda misljenja i izrazavanja ima 3 stranice u knjizi , od kojih su dvije stranice hrvatski zakon o medijima, zakon o pristupu informacijama itd Kako da spremam te lekcije , da ucim i to za hrtvasku ? da li ste vi tako ucili :D ujedno i koja pitanja su udarna za trecu i cetvrtu glavu, te da li na njima postavlja podpitanja

hvala unapred :D i izvrnjavam se ako je pitanje vec bilo
Fancy
Posts: 301
Joined: 17 May 2009, 18:35

Pita li ikada Međunarodni standardi prava čovjeka i Evropski sistem zastite pojedinca?
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

^ Sve sto je u pitanjima na prvoj stranici ove teme (osim VII glave) profesor pita, pa se orijentisi po tome :D. I ako je to u pitanjima, znaci da pita.
Fancy
Posts: 301
Joined: 17 May 2009, 18:35

Thanx... Ma, znam da sve pita, ali eto reko' da nista ne prepustim slucaju...  ;)

Ipak mislim da to pitanje bas rijetko postavlja, ali naucicu ga...

Ionako iz silnog straha na kraju sve naucim  :)
veca85
Posts: 87
Joined: 22 Sep 2009, 09:47

Međunarodne standarde prava covjeka- međunarodne dokumente pita cesto.  ;)
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

a mene zanima ova sedma glava,jel se uci ili ne? :/
Post Reply

Return to “II godina”