Restorativna pravda - izborni predmet

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
fani
Posts: 324
Joined: 27 Jan 2010, 12:39

Jah, samo sto sto mi cetvrta godina, pa nema "sljedeci put" :D. Mislim da bismo trebali traziti da se ne radi taj test, vec da da da se referati brane ko nje u kabinetu i da od toga zavisi ocjena. Vise mi oduzimaju izborni predmeti vremena nego sto sam sada na II semestru posvetila redovnim.
LordRaven
Posts: 97
Joined: 23 Oct 2009, 17:31

Katastrofa, fakat izborni vise posla zahtjevaju od redovnih predmeta. Što reče kolegica iznad bili smo duzni prisustvovati pa uraditi seminarski i sad još i ispit, to nije bilo ni na jednom predmetu u ove 4 godine. Nije mi jasno šta misle da je predmet toliko bitan da se mora sva moguća aktivnost izvršiti da se položi.
frendica
Posts: 2
Joined: 01 Aug 2009, 22:33

moram priznati da ass nije ni malo fer. na pocetku nas je ubjedila da  ovaj predmet nece predstavljati nikakav problem , upravo zato sto je izborni, da nam malo olaksa. ocito joj je udarilo na ponos ili sta. al kako ne shvata da smo sad svi u sred ispita, puna nam glava svega, i jos moramo biti max skoncentrisani da slusamo predavanja i znamo svaki odg. na njeno pitanje. kada kazes studentu da NE MORA NESTO UCIT, ON TO I NE UCI...  stvarno je trebamo zamoliti, ako nista da ne mijenja sad pred kraj bas da nam oteza...
nadjaibis
Posts: 214
Joined: 27 Jan 2010, 15:58

Ja ne znam kako cemo stici sve ovo spremiti jos sad u maju...ali ispade ovo bash tesko...:(....nadajmo se dobrom ishodu stvari...
Smmokvica88
Posts: 81
Joined: 30 Nov 2009, 03:07

ima li predavanja sutra????
lela89
Posts: 39
Joined: 28 Feb 2010, 11:48

Samo da pitam jel imamo sutra predavanja iz ovog predmeta?
nadjaibis
Posts: 214
Joined: 27 Jan 2010, 15:58

ja sam koliko se sjecam procitala obavjest na vratima da nece biti predavanja sutra...ako neko ima drugu info neka nas uputi...
fani
Posts: 324
Joined: 27 Jan 2010, 12:39

Nema sutra predavanja. Ne radi sutra fakultet.  :d055:
Smmokvica88
Posts: 81
Joined: 30 Nov 2009, 03:07

hej ljudi, a da li je obavezan taj seminarski za restorativnu????
nadjaibis
Posts: 214
Joined: 27 Jan 2010, 15:58

nije obavezan, ali to ti je laksi nacin nda polozis ispit...dolasci+referat i to je to...s tim da ce nam svima vjerovatno dati ubrzo i neki test...(jos nije 100% sigurno)..
Post Reply

Return to “IV godina”