PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ius86
Posts: 15
Joined: 08 Oct 2009, 20:33

[quote="mija"]
prof.Duvnjak ne dolazi uskoro ako ce i dolazit.imate vremena za polozit.
[/quote]
Blago vama! Kod nas u Tz je vec dosao na upravu ;( ;( ;(
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Ajde ba ljudi, ne kukajte na Duvnjaka...
Sjednete, naucite...i polozite...
:) Da su nam svi kao on, vjerovatno bismo svi malo vise ucili, ali i lakse i bez "komplikacija<" dodatnih polagali ispite... zato...dajte covjeku sansu. :)
lawman
Posts: 3
Joined: 16 Oct 2009, 16:43

Koliko je meni poznato Duvnjak ipak ne dolazi :D
Asistent Ajanovic je postao profesor.
Ispit je lako polozit, spremajte po skripti, iako za upravu 1 skripta nije potpuna.
trenerica
Posts: 17
Joined: 06 Jul 2009, 21:07

pozz za sve kolege... zanima me jel ima neki dio da se preskace... barem tako sam cula... unaprijed hvala
jasmina35
Posts: 7
Joined: 22 Jun 2009, 10:20

[quote="lawman"]
Koliko je meni poznato Duvnjak ipak ne dolazi :D
Asistent Ajanovic je postao profesor.
Ispit je lako polozit, spremajte po skripti, iako za upravu 1 skripta nije potpuna.
[/quote]

prosli petak prf. Duvnjak je rekao da ce on pitati i predavati upravu, a ass. Ajanovic treba da stekne titulu docenta i da ce on drzati vjezbe i jedan cas predavanja.... eh sad ako ce nam biti kao na ustavnom  ... :)
Gia
Posts: 6
Joined: 25 Sep 2009, 14:40

izlazite upravu dok jos mozete !  nije uopste teska
Tear
Posts: 8
Joined: 16 Sep 2009, 12:08

Izasao je rok za ispit iz uprave i Duvnjak definitivno ispituje... Neki studenti su ga pitali i odgovorio je potvrdno. Bogami ako bude kao na ustavnom tesko se onima kojima je ostao nepolozen ovaj ispit...  :(
CombatKitten
Posts: 48
Joined: 01 Jun 2009, 19:30

meni kao da se čini da je Ajanović na predavanjima rekao da se još ne zna ko ce nas ispitivati (mislim na Bolonju), a i Duvnjak nije loš...samo ne daj Bože da nam razuvče ispit kao što je ustavno, glavu po glavu, to bi značilo da treba odmah početi izlaziti na upravu  :S
jaca2007
Posts: 23
Joined: 30 Sep 2009, 19:01

moze li mi neko nesto reci o upravnom ugovoru iz 2 dijela? trazila sam svugdje al ne mogu da nadjem.

hvala
pravdadi
Posts: 12
Joined: 31 Oct 2009, 18:02

Ja sam juče bio na faxu.Rok iz Uprave je 01.12.2009. u 14,00 sati, kod prof. Duvnjaka!??
Neka su nam svi Sveti na pomoći.Biće Uprava ispit od jedne do dvije godine.
Post Reply

Return to “IV godina”