PFSA: Državno pravni razvitak BiH

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Hallo
Posts: 17
Joined: 09 Mar 2011, 20:13

Ma joj, bila sam na st.sluzbi, prvo su mi rekli da moze, onda kada sam im donijela polozene ispite sa tog faxa, rekli su mi da ipak ne moze, pa sam isla do ass, on mi je rekao da moze, ali da za svaki slucaj sa prof.popricam, medjutim nikako da prof.nadjem, dolazim bukvalno vec mjesec dana, ali ga nema, ni za vrijeme konsultacija, jednom sam ga upratila, pa mi rekao da sacekam, tako da sam vjerovali il ne cekala skoro 2 sata ispred kabineta, na kraju je samo izasao i otisao, rekao mi da dodjem slj.put :S. Ali u subotu imamo ispit iz BKP, pa cu iskoristiti priliku. samo me strah nekako njegove reakcije, nekako je cudan :). Pa sam s toga ovdje pitala, jer sam kontala da je mozda nekad nekome priznao vec polozeni ispit.  :|
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ne znam nikoga ko je bio u slicnoj situaciji, samo ti mogu reci da moras s tim profesorom fino eto kada budes imala taj ispit iz BKP lijepo mu pridji i zamoli ga da te saslusa 2 minute i reci sta je i kako, mislim da ce ti izaci u susret, narocito ak je i ass rekao da nece biti problema, ne vjerujem da ce i prof da se protivi tome ali opet moras nekak popricati s njim. Polako i sretno  :e006:
natasa nata
Posts: 152
Joined: 21 Mar 2011, 20:40

za koliko ste vi dana naucili ovaj predmet i jel preporucujete knjigu ili skriptu
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ja sam po skripti za 5 dana i to integralno i polozila odmah :D
natasa nata
Posts: 152
Joined: 21 Mar 2011, 20:40

super si :) i ja imam jedno 6 dana za taj predmet,znaci moze se skripta,mozes li mi samo reci jesi li ucila iz one skripte gdje ima i stvari iz bosanskog komp.prava? :)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ma stici ces :D Pa ucila sam po ovoj skripti iz skriptarnice-jedna jedina :D
natasa nata
Posts: 152
Joined: 21 Mar 2011, 20:40

hvala ti puno :) mene buni sto je knjiga debela a ova skripta ako mislimo na istu (Historija drzave i prava-Morica Han) kad se izuzmu one stvari iz bosanskog komp,prava je vrlo mala pa zato me zanimalo jel dovoljno a vi ste polagali svi prije :)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Ne mislimo na istu. Ja ti govorim o ovoj skripti iz nase skriptarnice na forumu :D
I da, nema na cemu i dr put :D
natasa nata
Posts: 152
Joined: 21 Mar 2011, 20:40

e da evo upravo sam vidjela i skinula :) hvala jos jednom :) pozz
hajabuka
Posts: 27
Joined: 21 Mar 2011, 12:33

kad je junski rok ?
Post Reply

Return to “I godina”