PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
minchulin
Posts: 30
Joined: 02 Apr 2010, 15:50

Kad kaze potvrda izvrsnosti,onda treba samo to pricati,nista okolo naokolo:) a ostala pitanja...pa ja sam ucila sve iz rjesenja,nema puno,a interesantno je:)  sretnoo...
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

Znam da kada kaze potvrda izvrsnosti treba samo to ispricati, ali ova lekcija Potvrda izvrsnosti mi je jako konfuzna , prof. postavi pitanje Potvrda izvrsnosti a Potvrda izvrsnosti se jako malo spominje u lekciji koja glasi : Posatupak sprovodjenja administrativnog izvrsenja - Zakljucak o dozvoli izvrsenja i potvrda izvrsnosti.
Molim nekog kome je prof. postavio lekciju Potvrda izvrsnosti da mi kaze sta prof. trazi da se isprica o toj lekciji jer se u toj lekciji puno vise spominje Posatupak sprovodjenja administrativnog izvrsenja i zakljucak o dozvoli izvrsenja a jako malo potvrda izvrsnosti.
Pozz i hvala unaprijed
Last edited by snijeg on 17 Apr 2011, 14:56, edited 1 time in total.
Jasna
Posts: 123
Joined: 30 Aug 2009, 20:40

Da li postoji mogućnost da se izađe na upravu,a da ispit nije prijavljen na isss-u? kakav je prof.po tom pitanju?
lemon tree
Posts: 98
Joined: 13 May 2009, 22:21

Meni se desava, a i jos nekim kolegama, da smo prijavili Upravu za drugi rok, i prije par dana je bila evdientirana u nepolozenim i prijavljenim ispitima, ali je u petak vec nije bilo. pretpostavljam da je neka greska sa isss-om, cim se desava i ostalima.
sedmoglavi
Posts: 41
Joined: 16 Sep 2010, 07:14

Pitanje, da li se čovjek može pouzdat u ona pitanja na kraju scripte a vezano za 3,4 i 5 dio... i ono što piše da se ne uči, koliko je to provjerena informacija...
Dado
Posts: 298
Joined: 17 Feb 2010, 18:00

Ma sedmoglavi 90 % ako ga to neko ne raspuca kao sto sam cuo da je prosli put bilo ,a to sto se uci sve nauci.Upravni spor procitaj iz postupka pokretanje i zzz pored onih par lekcija sa pocetka.
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

Imamo li apsolventski rok u maju? Zna li neko. Na oglasnoj ploci pise da imamo majski rok.
Help PLS i hvala puno unaprijed ;)
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

Ako je predviđen i ako je uvijek do sada bio zasto to ne bi bilo i ove skolske godine...
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

nesto se ne sjecam sta se desilo prosle godine...bilo je nekih pomjeranja, ukidanja rokova ... pa zato, hvala u svakom slucaju
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

apsolventski rokovi se ne mogu ukidati, jedino je bilo nekih problema sa bolonjcima koji su upisali fax ne znam koje god. Stari sistem nema problema sa apsolventskim rokovima.
Post Reply

Return to “IV godina”