PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
armin_student
Posts: 208
Joined: 11 Sep 2009, 15:35

menii je danas prijateljica odgovarala  i rekla je kako nista proff nije spominjao u vezi rokova i kako ce ona izadji u maju...i meni je ispit sutra ne znam sta da radim :( jer necu da mi propadne maj :(
Last edited by armin_student on 14 Apr 2011, 12:02, edited 1 time in total.
Julie
Posts: 1016
Joined: 29 Aug 2010, 21:30

Covjece :S uzas.

Imal ikakve sanse da se USP angazuje oko ovoga da pricaju sa dekanom, a on sa Duvnjakom :( :zamisljen:
Pandora
Posts: 263
Joined: 07 Sep 2010, 23:19

Kazem vam ja da prof. nema pojma, ali isto tako ne preporucujem nikome da mu sam to pokusava objasniti, samo ce se iznervirati :S
Stoga, treba neko ispred USP-a da ode, ipak oni zastupaju nase interese.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Pitat cu ja nekoga iz USP-a za ovo danas u toku dana da vidim sta ce reci jer stvarno nema smisla da vam oduzme taj jedan rok koji trebate imati.. :/
armin_student
Posts: 208
Joined: 11 Sep 2009, 15:35

ma nije moguce da profesor ne zna,nije s marsa pao mora znati svi znaju da imamo 2 roka u aprilu,vec ja kako sam cuo neda iz razloga jer se nesta naljutioo :S
maltus
Posts: 48
Joined: 07 Oct 2009, 21:12

ako neko ko ima knjigu starije izdanje (1998.) moze da odg do 174 str. koja je to glava iz Ustavnog prava II.....hvala.....
lamy
Posts: 51
Joined: 17 Oct 2009, 01:47

Kako je ovo smijesno. Cuj "ne da nam rok jer se naljutio". Ne mogu da vjerujem da uvijek u 5 do 12 riješavamo ovakva pitanja. Prava anarhija na Pravnom Fakultetu. Nevjerovatna kontradiktornost!!!
Pandora
Posts: 263
Joined: 07 Sep 2010, 23:19

Profesor nije taj koji na osnovu subjektivnog misljenja moze, niti zeli da uskracuje rokove.
Cak je ovima sto nemaju nikako aprilskog roka izasao u susret, dao iim mogucnost da barem jednom izadju.
Jednostavno nije upucen, sto nam je dao do znanja, jer je rekao da je studenti koji su druga godina, bez obzira kada su upisani ne mogu izaci na 2 roka jer je  "takva odluka", sto i jeste bilo tako, do razgovora USP-a i dekana.
To vam sve govori.
lamy
Posts: 51
Joined: 17 Oct 2009, 01:47

Pa dobro, pretpostavimo da nije upucen. Zar je toliki problem uputiti ga? :|
xman
Posts: 272
Joined: 12 Apr 2010, 10:33

Ma profa je izaso u susret dao je svima iz druge jedan rok,a nije trebo.....jer druga godina nema Aprilskog roka....Pa kako ce biti iduce godine kada ukinu  aprilski rok,jer ima studenata koji 3-4 puta obnavljaju drugu i imaju  April 3-4 godine pa ne poloze Ustav i sad kad po malo ukidaju rokove,nesta pametujemo.....a necemo da ucimo.....a  hocemo Aprilski rok
Post Reply

Return to “II godina”