Kolizija i kolizioni predmeti!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Locked
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Kolizija NIKAD nije značila da možeš polagati predmete iz iduće godine, prije nego riješiš ono što je s prethodne ostalo. To što se studenti informišu preko drugih još manje informisanih studenata je opet problem samo studenata.
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

dee  ne moras galamitt    :o293: :moli:    ne znammmm  nistaa  :dunno:
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Ma ne galamim, nego pored čitave teme o tome šta je kolizija, umjesto da pročitaju, ljudi vjeruju nekoj šupljoj koju načuju sa strane, pa počnu širiti još onda te dezinformacije, pa da se zna: kolizija u svojoj suštini samo ponovcima služi, a ne onima koji su dali uslov, prenijeli predmet ili dva i prešli na iduću godinu.
LordRaven
Posts: 97
Joined: 23 Oct 2009, 17:31

Nije jos nista gotovo, organizujemo se da odemo na sjednicu senata, neko ko bude htio i ko bude izabran mozda to i ja uradim, i iznesemo svoj stav preed senatom i vec jednom zatvorimo to pitanje. Samo je jedna caka da li imamo pravo prisustvovati toj sjednici obzirom da usp nece da ima nista s tim.
Labello
Posts: 102
Joined: 05 Mar 2009, 20:33

Ujutro u 9 na faxu, dogovor.... :mig:
LordRaven
Posts: 97
Joined: 23 Oct 2009, 17:31

Ja cu doci u 10 obzirom da moram nesto obaviti prije toga al sam rekao kolegici da cu ako stignem na vrijeme ja s jos nekim na taj sastanak s ministrom a za srijedu ne znam hocul biti tu. Naravno ako ne bude neko drugi koji ima vecu zelju da ide sutra .
Labello
Posts: 102
Joined: 05 Mar 2009, 20:33

Ljudi, potrudite se da dodjete ranije, jer sta ako bude sastanak prije 10, ranije.... :dunno:
pozz i vidimo se ujutro :f055:
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

I ljudi , gdje ste vi danas ??? Svi nesto pisete po forumu ,a konkretno je 7 ljudi danas doslo..Pa mislim stvarno..  :S
amkiee
Posts: 42
Joined: 12 Mar 2009, 12:52

[quote="Tassa"]
I ljudi , gdje ste vi danas ??? Svi nesto pisete po forumu ,a konkretno je 7 ljudi danas doslo..Pa mislim stvarno..  :S
[/quote]

Boga ti je li sastanak održan kasnije ili bolje rečeno je li ikako bio???
Ja kad sam dosla bile su samo neke 3 djevojke ispred USP-a, nakon toga je došlo još troje, međutim svi su otišli, ja sam čekala do 10:40, i kada sam vidjela da sam ostala sama, otišla sam i ja (ranije nije sigurno bilo jer sam od pola deset čekala) ...
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

[quote="amkiee"]
[quote="Tassa"]
I ljudi , gdje ste vi danas ??? Svi nesto pisete po forumu ,a konkretno je 7 ljudi danas doslo..Pa mislim stvarno..  :S
[/quote]

Boga ti je li sastanak održan kasnije ili bolje rečeno je li ikako bio???
Ja kad sam dosla bile su samo neke 3 djevojke ispred USP-a, nakon toga je došlo još troje, međutim svi su otišli, ja sam čekala do 10:40, i kada sam vidjela da sam ostala sama, otišla sam i ja (ranije nije sigurno bilo jer sam od pola deset čekala) ...
[/quote]Sastanak je bio , mi smo bile u 9 i 15 ispred usp - a.
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”