Kolizija i kolizioni predmeti!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Locked
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

O KAKVIM PROTESTIMA podjedinci ovdje pricaju? Sta je vama ljudi? Mi smo obavjest o sastanku stavili na portal, jer je puno studenata izrazilo zabrinutost zbog oga sto nemaju informacije i ne znaju ko ni sta ce biti na sjednici Senata ispred studenata PF SA ... I da vidimo zasto su nam dali onakvu koliziju, kada je u zahtjevu stojalo Kolizija po uzoru na Ekonomski fakultet...tj. tako su govorili...  :dunno:
Niko ne ide tamo, ja barem mislim...da bi pravio belaj... nego.. da bi se informisao... eto toliko...valjda imamo pravo na blagovremeno informisanje...  :U
:f055:
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Eh, ja nisam u mogucnosti da dodjem, danas... Pa eto, ako kome nije tesko, neka napise sta je bilo i kako je proslo....
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Koja je ovdje kuknjava bila na koliziju, očekivala sam da će se jutros pojaviti više od deset osoba, ali očigledno ovdje nema materijala za razmišljanje. Neka ste vi ostali kući da ne izazovete "bijes dekana" koji uopće nije u Sarajevu  :kava:
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="Dama Pikova"]
Koja je ovdje kuknjava bila na koliziju, očekivala sam da će se jutros pojaviti više od deset osoba, ali očigledno ovdje nema materijala za razmišljanje. Neka ste vi ostali kući da ne izazovete "bijes dekana" koji uopće nije u Sarajevu  :kava:
[/quote]

Zar je bilo nešto danas?  :O
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Dobro jutro elsaik  :kava:
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Image
[/quote]Vala bas :kava:, hoces dolaziti sutra u 9?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Tassa"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Image
[/quote]Vala bas :kava:, hoces dolaziti sutra u 9?
[/quote]

Upravo krećem na trening, pa ako nešto ne polomim vjerovatno dolazim. :mrgreen:
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Nemoj da baksuzas MTC ... A dolazim i ja... cekajte i mene...(Ili ja cekam vas, ko prvi dodje) :) :d055:
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

a sta je s nama koji ne obnavljamo???    Jel ja sad ako sam druga god a ostalo mi pola Rima iz 1 god ne mogu pristupiti ispitima iz 2 god dok ne rijesim Rim???  Ja ne kontam, prvo je bilo kao eee to je kolizijaa, a sad ispade kolizija nidje veze....  ako je i ispala...  :h035: :h035: :h035:
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”