PFTZ: Opća sociologija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
otpravnik
Posts: 403
Joined: 16 Sep 2009, 23:19

Ja nemam takvo iskustvo sa ovim predmetom....
Kao sto sam i napisala, moja je preporuka da se izadje na pismeni dio ispita...
Isto tako pripazite na oblacenje, djevojke-nemojte nista pretjerano, nokti, sminka.....i kolega je gore napomenuo- tattoo....kao i piercing....
Tako....sve neka bude u jednoj normali :-)

Napisala sam vam ispitna pitanja- ista ta pitanja budu i na usmenom dijelu ispita....
Last edited by otpravnik on 24 Oct 2009, 17:48, edited 1 time in total.
Horatio_Caine
Posts: 6
Joined: 19 Aug 2009, 16:13

Hvala ti na pitanjima  ;)
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Jos jedan savjet,ako dogurate do usmenog iskorisitite priliku dok neko odgovara i javljajte se,dizite ruku,zna se desiti da zbog vaseg javljanja profesor samo upise ocjenu kada vi dodete na red da odgovarate.Meni se to desilo.  :d045:
torg
Posts: 95
Joined: 29 Sep 2009, 14:41

Ma dobar je Đoza, ko polozi parcijale ako mu je cista ocjena npr.7 i 7 ili 8 i 6 ne pita usmeno samo upise osim ako neces za vecu.,a asistent je legenda bar sto se vjezbi tice "lud" totalno (mislim pozitivno)  :d045:
Johnny Reb
Posts: 23
Joined: 08 Oct 2009, 14:51

Al kad lik danas reče: "Historija nam može reći tko je RATAO u 2. svj. ratu."
Ma nismo se ni smijali...
haha :D
fazla
Posts: 22
Joined: 22 Sep 2009, 12:09

[quote="torg"]
Ma dobar je Đoza, ko polozi parcijale ako mu je cista ocjena npr.7 i 7 ili 8 i 6 ne pita usmeno samo upise osim ako neces za vecu.,a asistent je legenda bar sto se vjezbi tice "lud" totalno (mislim pozitivno)   :d045:
[/quote]

asistent je stvarno legenda od covjeka... nije dosadno na vjezbama,ima nekakvu pricu da puknes od smijeha xDD
Melika
Posts: 7
Joined: 02 Nov 2009, 14:35

[quote="fazla"]
[quote="torg"]
Ma dobar je Đoza, ko polozi parcijale ako mu je cista ocjena npr.7 i 7 ili 8 i 6 ne pita usmeno samo upise osim ako neces za vecu.,a asistent je legenda bar sto se vjezbi tice "lud" totalno (mislim pozitivno)   :d045:
[/quote]

asistent je stvarno legenda od covjeka... nije dosadno na vjezbama,ima nekakvu pricu da puknes od smijeha xDD
[/quote]


fakat od pomalo nezanimljivog predmeta (bar meni), napravi zanimljiv i natjera te da se ukljucis ... nego mene zanima, jel prof Đozic na ispitima trazi da mu se pise bas ono opsirno, odnosno copy/past knjiga ili kako :S ??
jaca_989
Posts: 121
Joined: 22 Sep 2009, 23:00

[quote="Melika"]
[quote="fazla"]
[quote="torg"]
Ma dobar je Đoza, ko polozi parcijale ako mu je cista ocjena npr.7 i 7 ili 8 i 6 ne pita usmeno samo upise osim ako neces za vecu.,a asistent je legenda bar sto se vjezbi tice "lud" totalno (mislim pozitivno)   :d045:
[/quote]

asistent je stvarno legenda od covjeka... nije dosadno na vjezbama,ima nekakvu pricu da puknes od smijeha xDD
[/quote]


fakat od pomalo nezanimljivog predmeta (bar meni), napravi zanimljiv i natjera te da se ukljucis ... nego mene zanima, jel prof Đozic na ispitima trazi da mu se pise bas ono opsirno, odnosno copy/past knjiga ili kako :S ??
[/quote]


ma ne trazi uopce...2-3 recenice su dovoljne ali da sadrze sustinu onoga sto se trazi u pitanju..asistent ce vam(ukoliko vec nije)reci gdje da nabavite skriptu i odgovore sa pitanjima...sa sociologijom neces imati problema,samo parcijale polozi i uspjeh zagarantovan ;)
miss
Posts: 105
Joined: 06 Jul 2009, 16:24

Kad budete radili drugu parcijalu,pa ona zadnja pitanja o BIH,to naucite napamet,ustvari ono sto je podebljano,jer prof. trazi da se to zna :)
saha_tz
Posts: 5
Joined: 03 Nov 2009, 17:23

dzozic je malo profesor na svoju ruku...al et..uzmi u obzir da su prosle godine svi polozili sociologiju...nije to neki sad velik problem ;)
Post Reply

Return to “Prva godina”