PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

[quote="Lekica88"]
Hanibal je vecim dijelom u pravu.. Ima se dovoljno vremena da spremi parcijala od ispita do 22. aprila, ako je vec ispit 15. aprila.. Ko vec toliko zeli izaci na parcijalu spremit ce je u tom rok, niti je previse tesko naucit, a i nema puno tako da ni sedam dana ne treba za ucenje.. Meni licno je svejedno, tako da kako god da se dogovorite samo nam javite termin, ali nije covjek kriv da mu se svi natovarite..  Samo mi nije jasno sto se toliko raspravlja o terminu za parcijalu, vec sedam dana se odgadja za 29. april, a niko jos da ode i vidi to da se zna konacno kad vec zelite odgodu.. Nadam se da cemo svi na kraju bit zadovoljni :-)...
[/quote]
Kolegice jesi li sigurna da nije toliko teško.Ima bas zajbanih stvari koje je teško zapamtiti,a i opširnije je od keca
aly
Posts: 177
Joined: 24 Mar 2010, 21:16

Nije problem MJP II nauciti ni za 5 dana, al je problem sto je 22-og KPP I i 23-ceg finansije, a ima nas puno koji nisu polozili finansije, a i danas nas je profesor zeznuo sa historijskim djelom tako da ce sigurno biti mala prolaznost.. Zbog toga treba odgoditi parcijalu!
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

I ima radno pravo 26.04.  Najbolje bi bilo da se ta parcijala odgodi za prvu sedmicu maja.
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

ljudi meni sve zivo odgovara ma sta god da kazete podrzavam XD  (H) :mig:
Lekica88
Posts: 240
Joined: 29 Aug 2009, 11:32

ma i meni sve odgovara.. samo sam htjela reci da ne treba napadati nekoga jer ima svoje misljenje i zelje, pa sami i vi nesta zelite, pa hajde vise neka neko ode i rijesi misteriju oko termina parcijale ako sta konta mijenjat..  mislim da se moze spremit bez problema za sedam dana ako se zagrije stolica, ali posto znam kako je to tesko imam razumjevanja za odgodu :-)...
Behlil Ajdin
Posts: 344
Joined: 16 Feb 2010, 09:41

Ko će preuzeti na sebe odgovornost i riješiti ovu "misteriju" zvanu odgoda parcijale iz MJP II??? :P
Adnan Osmanspahic
Posts: 34
Joined: 14 May 2010, 13:31

Moze li neko napisati pitanja koja su udarna/ona koja se vrte za parcijalu iz MJP II ?
Nejraaa
Posts: 374
Joined: 31 Dec 2010, 08:06

ako ce vec neko traziti odgodu onda bi bilo fer i korektno da se trazi termin prvog petka u maju (6.5.), jer ocigledno to bi svima odgovaralo, a do tada ce proci i prvomajski praznici i ispiti iz aprilskog roka.  :mrgreen:
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

Jednostavno nijedan termin ne odgovara baš svima, ali malo je nerealno tražiti odgodu prve parcijale za maj, kraj aprila uredu... :)
Behlil Ajdin
Posts: 344
Joined: 16 Feb 2010, 09:41

Ma mi samo naglabamo... Samo pričamo, a ništa po tom pitanju ne radimo... :-(
Post Reply

Return to “III godina”