PFSA: Uvod u građansko pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Nermyta
Posts: 262
Joined: 28 May 2009, 12:07

jel tacno da ce na ovom prvom testu biti samo zadaci?
bez teorije?
vidra
Posts: 15
Joined: 27 Aug 2009, 13:52

da li je potrebno uciti iz knjige ove pocetne lekcije ....kao sto su odnosi izmedu građ.prava i drugih prava ,i lekcija izvori GP,da li je neophodno uciti i ove detalje..?
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

vidra@

moj savjet nemoj preskakati :) a u sustini to napocetku ti je mix rima i strukture ako si to polozila ne bi trebalo biti frka, samo ponavljanje cisto :)

nermyta@ koliko ja skontah bit ce nam jedan zadatak , neka pitanja pod a b c , dopuni i tako to tipa testa..

ne znam jesam li upravu? neka me neko ispravi i kaze kako je zapravo onda:)
azhar
Posts: 5
Joined: 22 Oct 2009, 12:49

da li je toliko bitna aktivnost? mislim ako se super urade oba testa onda bi se trebalo poloziti...neki govore da se ne moze nikako polozit ako nemas aktivnost... :dunno:...
am3l
Posts: 210
Joined: 27 May 2009, 02:05

[quote="azhar"]
da li je toliko bitna aktivnost? mislim ako se super urade oba testa onda bi se trebalo poloziti...neki govore da se ne moze nikako polozit ako nemas aktivnost... :dunno:...
[/quote]

aktivnost ti je 10 % tako da bez nje ne mozes dobiti 10  :kava:
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

ali mozes dobiti pozitivnu * ?:P
am3l
Posts: 210
Joined: 27 May 2009, 02:05

[quote="delirium_tremens"]
ali mozes dobiti pozitivnu * ?:P
[/quote]

valjda su 6,7,8,9 pozitivne  :h035: :D
Elmaaaaaa
Posts: 95
Joined: 25 Oct 2009, 01:15

a ovo jeste mix rima i strukture al najvise strukture sve isto....potpuno ono sto mislim da nije bitno to ce i doci kao i na strukturi....ne bas detaljno da ucimo neg samo ono u italicu def i primjere....al to nije sve :P haha..
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

[quote="Elmaaaaaa"]
a ovo jeste mix rima i strukture al najvise strukture sve isto....potpuno ono sto mislim da nije bitno to ce i doci kao i na strukturi....ne bas detaljno da ucimo neg samo ono u italicu def i primjere....al to nije sve :P haha..
[/quote]

ee daa.. jos ce zakomplikovati bas kao i na strukturi sto su uradili xD ,, a bas je detaljno u knjizi ali to nije nista strasno obzirom da se jedno nadovezuje na drugo pa objasnjenje bas super bar meni do sada sto sam ucila..

je li moRe iko odg na pitanje prethodno ? (A) Kako ce nam izgledati zapravo ta prva parcijala..

i hej  :U ljudi.. onaj, moze li neko nas malo uputiti u koristenje zakona na ovom predmetu kako da olaksamo sebi to ako j eikako moguce.. normalno moraju se iscitat al kako dalje.. :P
maka20
Posts: 70
Joined: 06 May 2009, 23:09

[quote="am3l"]
[quote="delirium_tremens"]
ali mozes dobiti pozitivnu * ?:P
[/quote]

valjda su 6,7,8,9 pozitivne  :h035: :D
[/quote]

haah i 5 je pozitivna XD
Post Reply

Return to “II godina”