PFSA: Nasljedno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
lamy
Posts: 51
Joined: 17 Oct 2009, 01:47

[quote="TinkerBeLL"]
Informacija za vanredne studente, sa danasnjeg predavanja Nasljednog prava kod prof. Melihe
Vanredni studenti koji imaju zelju da pristupe testu koji ce se odrzati vjerovatno u decembru, a prilikom kojeg se moze ostvariti i formirati 30% zavrsne ocjene, moraju redovno dolaziti na predavanja i uz to se jos evidentirati kod profesorice.
[/quote]

Eh...kad bismo mi vanredni mogli redovno dolaziti na predavanja onda bismo se upisali kao redovni :)

U svakom slucju hvala na informaciji
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

[quote="TinkerBeLL"]
[quote="Diesel"]
a dokle se treba spremiti za tu parcijalu i mogu li vanredni studenti to polagati?
[/quote]

Pogledaj prvi post na ovoj stranici, objasnjenje za vanredne studente, jos je i boldirano  :d055:
A po rasporedu koji je prof. dala na pocetku semestra zadnje sto cemo raditi prije testa bit ce zakonsko i nuzno nasljedjivanje.
[/quote]
e hvala oprosti nisam bila pazljiva..znaci nista od testa za mene :@ :@ :@ :@ :@ :@
sel22
Posts: 63
Joined: 10 Oct 2009, 16:25

Kada su vjezbe iz nasljednog u prvoj smjeni
maki987
Posts: 15
Joined: 04 Jun 2009, 15:51

koliko sam upucena, neka me neko ispravi ako grijesim, nema vjezbi iz nasljednog prava, samo predavanja srijedom 08-10.
SanY
Posts: 71
Joined: 30 Sep 2009, 14:32

Nema vjezbi iz nasljednog.
Btw posto obnavljam godinu fakat mi nije jasno zasto je nasljedno sada u 3. semestru, znal iko? :S
ajli
Posts: 73
Joined: 21 Jun 2009, 21:57

zamijenili su ga sa uporednim politickim sistemima.. sad je tako :) ne znam sto su to uradili,ali eto.
vidra
Posts: 15
Joined: 27 Aug 2009, 13:52

cula sam da postoji mogucnost da ce nam meliha poslije ovog testa ,naravno ak dobro uradimo ,omoguciti predrok ...da li tu ima istine?h
am3l
Posts: 210
Joined: 27 May 2009, 02:05

[quote="vidra"]
cula sam da postoji mogucnost da ce nam meliha poslije ovog testa ,naravno ak dobro uradimo ,omoguciti predrok ...da li tu ima istine?h
[/quote]

ja nisam cuo  :mrgreen:
azhar
Posts: 5
Joined: 22 Oct 2009, 12:49

[quote="vidra"]
cula sam da postoji mogucnost da ce nam meliha poslije ovog testa ,naravno ak dobro uradimo ,omoguciti predrok ...da li tu ima istine?h
[/quote]

bila sam kod nje na svakom predavanju do sad..i nisam cula da je to rekla  :uzdise:
malena
Posts: 79
Joined: 29 Jun 2009, 15:45

I kad je taj prvi test?
Post Reply

Return to “II godina”