PFSA: Međunarodno javno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
tota
Posts: 81
Joined: 30 Oct 2010, 13:15

imali rezultata za stari sistem ovdje kako ja vidim imaju rezultati od prošlog ispita daj neka neko postavi rezultate sa ispita 1.4.2011. stari sistem
Lekica88
Posts: 240
Joined: 29 Aug 2009, 11:32

to su svi rezultati koju su bili na oglasnoj pored sale trece godine danas oko 14:00h.. e sad sta tu ima sta nema nije do mene, jer stvarno sam poslikala svaki spisak gdje je pisalo MJP.... Ova treca slika je vjerovatno stari sistem..
tota
Posts: 81
Joined: 30 Oct 2010, 13:15

poštovane kolege zadnja dva pokazuju ispit iz treceg mjeseca mislim da je došlo do zabune za stari sistem :h055:
Lekica88
Posts: 240
Joined: 29 Aug 2009, 11:32

rekla sam za trecu sliku gdje pise samo MJP da stari sistem sa aprilskog roka.. a to sto i dalje stoje rezultati iz marta nije do mene, ja sam samo slikala i to je sve.. vjerovatno znas gdje je pravo, pa skokni i provjeri i sebi i ostalima...
tota
Posts: 81
Joined: 30 Oct 2010, 13:15

hvala
hitch_
Posts: 41
Joined: 03 Mar 2010, 16:00

[quote="Hannibal"]
Mislim da je krajnje neprikladno da se parcijala odgodi na zadnji dan aprila,kada se vecina ljudi sprema za majske praznike,tako da dobar dio studenata nece ili ne moze biti prisutan taj dan!Mislim da je 22 sasvim OK rok,i ako vam smeta kpp znate i sami da mozete kod Hajrije izlazit kad hocete potom nemojte trazit dlaku u jajetu,i nemojte misliti da grupa vas ima pravo predstavljati sve studente ;)
[/quote]

cuj sprema se za majske praznike. ti jarane ko da se sprema raja za olimpijadu a ne za rostilj... cccc  prosle godine je bio termin 15.5  zato treba zamolit da se odgodi , 22, je fkt rano ....
pravnica :))
Posts: 68
Joined: 24 Jun 2010, 16:53

hvala puno lekice na rezultatima, bas si nas obradovala :D ako neko s prvog spiska zna u koliko h je upis, molim vas da napise, jer nisam u mogucnosti da odem na fax prije pon. :) hvala puno.
xana
Posts: 155
Joined: 20 Jan 2010, 16:54

Zahvaljujem na rezultatima :D
Ako neko zna u koliko je upis za one koji su polozili MJP I- drugu parcijalu neka javi? Hvala
melina20
Posts: 148
Joined: 11 Apr 2010, 21:28

[quote="Hannibal"]
Mislim da je krajnje neprikladno da se parcijala odgodi na zadnji dan aprila,kada se vecina ljudi sprema za majske praznike,tako da dobar dio studenata nece ili ne moze biti prisutan taj dan!Mislim da je 22 sasvim OK rok,i ako vam smeta kpp znate i sami da mozete kod Hajrije izlazit kad hocete potom nemojte trazit dlaku u jajetu,i nemojte misliti da grupa vas ima pravo predstavljati sve studente ;)
[/quote]

Kako ti nije stid?!?!! Tebi koji si vjerovatno polozio/polozila mjp I je neprikladno sacekati druge kolege koji to nisu,a na ovaj nacin bi mogli olaksati sebi polaganje mjp2.. cccc...koja sebicnost na nasem faksu..nevjerovatno..
p.s. ja sam polozila mjp I i sasvim mi je svejedno kad je mjp II,al dajmo neke solidarnosti,kolegijalnosti..nesto nesto...
aly
Posts: 177
Joined: 24 Mar 2010, 21:16

Ma treba profesoricu pitati da nam odgodi 29-og sigurno ce htjeti..
Post Reply

Return to “III godina”