PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
azhar
Posts: 5
Joined: 22 Oct 2009, 12:49

skriptu imas u ... i u ..., nije skupa (5-6 km), a s neta ne znam mozes li je downloadovati  :cupo:

Bez reklamiranja kopirnica. Nije u skladu sa pravilima Foruma. Hvala.
Last edited by azhar on 22 Oct 2009, 14:57, edited 1 time in total.
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="am3l"]
mora se dolaziti obavezno , ko ne bude imao sve potpise nece moci izaci na ispit prije aprila  :S :S :S :S :S :S ja mislim  ;( ;( ;( ;(
[/quote]

Tipične studentske šuplje.

Prije svega, niti jedan profesor ti ne može uvjetovati potpis 100%tnim prisustvom na predavanjima/vježbama.

Drugo, potpisi na Bračnom/Roditeljskom/Starateljskom pravu se kupe čisto radi evidencije profesorici, a ne i radi dobivanja potpisa. Potpis svako dobije bez problema.
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

Moze li mi neko napisati MOLIM VAS koji nam sve zakoni trebaju i ovo sta nam treba za gradjansko krivicno bracno i to.. pljis  :U :D puno ih je a mislim da nisam sve kako treba zapisala  ...  ? : )) 

Hvala (a)
ena
Posts: 31
Joined: 12 Mar 2009, 15:36

Posavjetujte me molim vas, dilema je sljedeca: vanredna sam studentica, nasla sam idealan poslic (3 sata dnevno 3 dana u sedmici) ali me nemogu zaposliti zato sto mi kao vanrednom studentu nemogu placati preko studentskog servisa. Da li je to zaista tako? U krajnjem slucaju da li se mogu sada prebaciti na redovne samofinansirajuce?
vidra
Posts: 15
Joined: 27 Aug 2009, 13:52

mislim da si zakasnila sa prebacivanjem ....a za prebacivanje takodjer moras imati odreden prosjek koji traze ,i srecu da ti prime molbu..
am3l
Posts: 210
Joined: 27 May 2009, 02:05

[quote="vidra"]
mislim da si zakasnila sa prebacivanjem ....a za prebacivanje takodjer moras imati odreden prosjek koji traze ,i srecu da ti prime molbu..
[/quote]

ne vjerujem da je ovako ipak to ide njima u korist 1000 km je za samofinasirajuce a za vanr.. 800 km ... samo je problem ako si vec uplatila za vanredne ....
dijana
Posts: 208
Joined: 22 Feb 2009, 21:51

[quote="ena"]
Posavjetujte me molim vas, dilema je sljedeca: vanredna sam studentica, nasla sam idealan poslic (3 sata dnevno 3 dana u sedmici) ali me nemogu zaposliti zato sto mi kao vanrednom studentu nemogu placati preko studentskog servisa. Da li je to zaista tako? U krajnjem slucaju da li se mogu sada prebaciti na redovne samofinansirajuce?
[/quote]
Mislim da ti mogu uplacivati preko neke prijateljice, sestre, brata ko je redovan student i prijavljen na studentski servis. Ne mislim da bi njima to bio problem ali ne znam sve detalje pa ne mogu reci 100%. Pokusaj, predlozi im nemas sta izgubiti. :) Sretno!
ena
Posts: 31
Joined: 12 Mar 2009, 15:36

a borit cu se!! u krajnjem slucaju mozda se prebacim na redovne iako mi je ovaj princip vanrednog studiranja zakon.. javim vam:D hvala od srca :f040:
ninag
Posts: 27
Joined: 23 Oct 2009, 13:03

Prenjela sam rim iz prve godine. Postoji li mogucnost da da izadjem na predrok ?
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Asistentica Irena je rekla da ne može.
Post Reply

Return to “II godina”