Kolizija i kolizioni predmeti!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Locked
LordRaven
Posts: 97
Joined: 23 Oct 2009, 17:31

U nasem zahtjevu za koliziju je stajalo da bude po uzoru na ekonomiju međutim oni su uradili skroz suprotno, napravili svoju verziju kao sto imamo nasu verziju bolonje. Nezvanično trebao bi biti sastanak predstavnika nasih 28-og sa ovom drugom stranom koja je bila prosli put u razgovorima valjda da se vidi sta je urađeno. Znaci trebalo bi izvrsiti pritisak na USP da se trazi pojasnjenje i ispravka situacije. Nezvanično...
bambi_88
Posts: 355
Joined: 23 Sep 2009, 11:19

a tko se može pobrinuti za to da se izvrši pritisak na usp...  :dunno: sve je to čudna raja
Labello
Posts: 102
Joined: 05 Mar 2009, 20:33

Trebamo se svi skupiti u ponedjeljak, pravac USP,a ako oni nece nista, uvijek neko ispred nas moze otici i procitati nase zahtjeve :dunno:
Jasna
Posts: 123
Joined: 30 Aug 2009, 20:40

Zanima me gdje su ljudi što su nas predstavljali...nigdje nikog...ušutili li se...a ja vjerujem da nas je 50% na protestima bilo kojima je trebala kolizija,al onakva kao što se primjenjuje na drugim fakultetima,a ne ovaj cirkus.
LordRaven
Posts: 97
Joined: 23 Oct 2009, 17:31

Vjeruj da ne znam ni ja ko su ti sto nas predstavljaju. Mi smo poceli prikupljati potpise i dogovorili okupljanje ispred USP-a gdje smo trebali da izaberemo predstavnike svake godine međutim tad je usp preuzeo na sebe organizaciju i stavili svoje ljude mi smo ostali po strani vodeci se time da su ipak oni ti koji su ovlasteni da nas zastupaju... Mislim da je za trecu godinu Armela Ramić al nisam siguran uglavnom treba se obratiti predsjedniku USP-a jer je on u svemu tome bio a vjerovatno su neki vec i tu na portalu i citaju obzirom da su me znali tamo demantovati i da ne pricam dalje...
Labello
Posts: 102
Joined: 05 Mar 2009, 20:33

Ljudi, sjednica Senata Univerziteta je u srijedu ,28. 10., nije jos sve izgubljeno.... :dunno:
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Posto vidim da vas ima jos koji misle da se bas i nije uradilo sve sto su studentima obecali... (Mislim, to je jasno kao dan) a ta sjednica Senata je 28.10.
Da dodjemo u ponedjeljak ispred USP-a u 10:30?
Ko bi dosao neka napise...da okvirno vidim koliko vas je zaint. i da ako je nas dovoljno mozda posaljemo neku kruznu obavjest i ostalim kolegama...
???
Labello
Posts: 102
Joined: 05 Mar 2009, 20:33

Evo ja bih, i znam jos pet-sest ljudi koji hoce isto, mada su meni javili u 10 u pon.na prvom spratu... :f040:
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Došlo bi i s moje strane 10ak osoba.
studentica
Posts: 123
Joined: 01 Jul 2009, 10:41

i ja bih dosla i povela bi jos ljudi :DDD
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”