PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
medzra
Posts: 74
Joined: 26 Dec 2009, 12:38

Moze li meni neko od kolega odgovoriti kako on da nama zakazuje ispit za subotu; postoje li uopste neka pravila za zakazivaje ispita; zar ne bi trebao ispit biti onaj dan kad su i predavanja bila? :zamisljen:
Lucky Strike
Posts: 494
Joined: 21 Feb 2009, 23:18

Ma i na drugim fakultetima znaju ispiti biti i nedjeljom,ima prava na to profesor.
Nexxxum
Posts: 30
Joined: 07 Jan 2010, 21:36

[quote="medzra"]
Moze li meni neko od kolega odgovoriti kako on da nama zakazuje ispit za subotu; postoje li uopste neka pravila za zakazivaje ispita; zar ne bi trebao ispit biti onaj dan kad su i predavanja bila? :zamisljen:
[/quote]

član 65. Zakon o visokom obrazovanju
(8)Zavrsni ispit kao i druge nastavne aktivnosti dozvoljeno je realizirati samo u toku radnog vremena utvrdjenog u okviru radne sedmice i to u vremenskom terminu od 08-20 sati

međutim

Ĉlan 56. (Pravila studiranja)
(1) Detaljnija organizacija i studija, trajanje studija, postupak i ocjenjivanja, uvjeti i postupak provoĎenja završnog rada, isprave o studijima i druga relevantna pitanja utvrĎuju se za svaki ciklus studija pravilima studiranja koja donosi senat, a odobrava upravni odbor visokoškolske ustanove.

ovdje nije problem dan nego profesor XD
medzra
Posts: 74
Joined: 26 Dec 2009, 12:38

Hvala na jasnom odg. Slazem se..
Rabya
Posts: 43
Joined: 07 Dec 2009, 14:40

Evo da se poFalim, da sam i ja s hajrom i u dobar cas, nakon godinu i po, polozila  :biggrinlove:..nije mi sretniji dan svanuo..Drage kolege, zelim vam puno srece, svima odreda, jer je sreća ipak presudni faktor kad je u pitanju ovaj predmet... :mrgreen:
Behlil Ajdin
Posts: 344
Joined: 16 Feb 2010, 09:41

Glavni faktor.. :P
maida_b
Posts: 30
Joined: 11 Apr 2010, 17:23

Eh, ispade EU najtezi predmet. Mislim da ce nas u subotu opet sve poobarati:( al et, mozda neko bude imao tu toliko potrebnu srecu da polozi ovaj predmet:) :moli:
Behlil Ajdin
Posts: 344
Joined: 16 Feb 2010, 09:41

Ne ispade, nego jeste! :P
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

ma nek me obori ako hoce,bar znam da sam dala svoj maximum :))) ostalo nece biti do mene!
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

Ja ne smijem izaći,bojim se komisije.
Post Reply

Return to “III godina”