PFSA: Radno pravo - stari sistem

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
menoa
Posts: 77
Joined: 11 Jun 2010, 22:35

može li se kod profesora Dedića izići na ispit ako se već parcijalno polaže ako je ostalo samo pola jednog ispita sa druge godine?????
hare
Posts: 49
Joined: 04 Jan 2011, 15:12

NE
menoa
Posts: 77
Joined: 11 Jun 2010, 22:35

hvala  :(
jasminkaS
Posts: 160
Joined: 24 Jan 2011, 13:22

[quote="Naprijed"]
Radno pravo,stari sistem, danas (29.3.2011.) apsolventski termin, da li je neko izlazio i kako je bilo ?

Utisci ?

Hvala
[/quote]

Na ovom roku je bio UZAS :(...stvarno,grozno..ja ne znam da li se to inace desava,jer mi je ovo bio drugi puta da izlazim,ali je stvarno bas trazio "dlaku u jajetu" :( ... nadam se da ce na aprilskom roku biti bolji prof ili barem bolje raspolozen :)
jasminkaS
Posts: 160
Joined: 24 Jan 2011, 13:22

[quote="hare"]
Mene je pitao izvore prava evropske unije,sastavni dijelovi kolektivnog prava i podjelu radnog prava....ma profa je ok,ako naucis...Ako neko moze da napise pitanja iz drugog i treceg dijela?
[/quote]

Meni je iz drugog dijela bilo Materijalni uslovi za zasnivanje radnog odnosa...ispricala sam bukvalo SVE ...ima cak i tabela u knjizi, i covjek se zakacio nije i nije...pomislila sam da nije on Mislio na formalne, a Rekao materijalne,pa sam i formalne ispricala, ali NE...onda se zakacio u Federaciji koji su uslovi? ...ja ponovim materijalne, NIJE...ponovim formalne,NIJE...ispricam zasnivanje radnog odnosa drzavnih sluzbenika, NIJE NI TO !!!...onda sam skontala da hoce da me obori, i izasla ...uzas :(
ema1103
Posts: 151
Joined: 06 Jul 2009, 20:46

I meni se isto desilo sada!! ja spremila II, III dio i socijalno sve do kraja i sva sretna izašla na ispit očekujućči da ću završiti sa ispitom...hajde II dio me nije peglao, kad mi je posatvio iz procesnog pitanje Interna zaštita SVE Mmu ispričala jer sam sve naučila, eh onda me je počeo peglati internu zaštitu iako je to što sam rekla bilo i previše da bi me pustio..i šta god sam rekla dalje rekao je NIJE NIJE NIJE i priznao mi II dio ma užas!! tada sam shvatila da on ne voli da mu odjednom sve polažeš nego dio po dio!!" baš sam se razočarala..kada sam u knjizi pogledala sve što sam mu rekla to je bilo uredu!!! i onda je krenuo redom cijeli dan malteritrati Internu zaštitu!! ma užas!!
Last edited by ema1103 on 01 Apr 2011, 12:29, edited 1 time in total.
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

:(:( ...Iskreno se nadam da je bio samo loš dan...I ja spremam do kraja radno....,a ako je tako izgleda ništa od toga :(:(...Na januarskom roku 2 studenta su položila sve odjedanput i zaista ih nije peglao,...Ne znam šta je sada ...:(:(:(.... Valjda bude boljeg raspoloženja u aprilu...
hare
Posts: 49
Joined: 04 Jan 2011, 15:12

[quote="ema1103"]
I meni se isto desilo sada!! ja spremila II, III dio i socijalno sve do kraja i sva sretna izašla na ispit očekujućči da ću završiti sa ispitom...hajde II dio me nije peglao, kad mi je posatvio iz procesnog pitanje Interna zaštita SVE Mmu ispričala jer sam sve naučila, eh onda me je počeo peglati internu zaštitu iako je to što sam rekla bilo i previše da bi me pustio..i šta god sam rekla dalje rekao je NIJE NIJE NIJE i priznao mi II dio ma užas!! tada sam shvatila da on ne voli da mu odjednom sve polažeš nego dio po dio!!" baš sam se razočarala..kada sam u knjizi pogledala sve što sam mu rekla to je bilo uredu!!! i onda je krenuo redom cijeli dan malteritrati Internu zaštitu!! ma užas!!
[/quote]

sta te je pitao iz drugog dijela?ako jos neko zna sta se najvise pitao iz 2 i 3 dijela neka napise.) :moli:
tina.
Posts: 205
Joined: 12 Sep 2009, 17:29

tesko meni  :S
Dado
Posts: 298
Joined: 17 Feb 2010, 18:00

Sve odjedanput neko polozio pa svaka mu cast:)
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”