Kolizija i kolizioni predmeti!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Locked
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="FareSa"]
kaze da ce biti vraceni dokumenti onome ko hoce , tako da nema frke po tom pitanju...
[/quote]

Svejedno, to nije kolizija, to je neka vrsta bezuslovnog upisa. Svašta, sad još kad raja nagrne da vrati indekse.... pa do januara neće zavšiti s upisima. Fuj, ona zgrada i organizacija cjelokupna je fuj.
Twinky
Posts: 105
Joined: 01 Sep 2009, 18:02

Jao, pa ja sad nista ne raumem... haj , ako su nekog udostojili na studentskoj da mu malo bolje objasni o cemu se radi sa ovom kolizijom, neka pojasni i nama... uzas!!!! Ne mogu na miru da me puste ni da obnovim :)
bambi_88
Posts: 355
Joined: 23 Sep 2009, 11:19

ja ne znam stvarno zašto ovaj fakultet ja ne znam stvarno kojom riječi bih ga uopće opisala.... mislim da takva riječi uopće ne postoji za toliki neprofesionalizam i debilizam... predavanja su već uveliko krenula uskoro će i prve parcijale a mnogi studenti uopće ne znaju " na čemu stoje" jer masa njih treba koliziju... nije mi jasno zašto nisu odmah sve sredili od samog početka kad su sjetili ukinuti socijalni rok... zar je njima potrebno neke stvari nacrtati??????
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

:dunno:
MOLIM???
Sta su to oni sada napravili? I "bolonji" bezuslovni upis? - A ako kontaju "vracati" indexe...hah...jao koja ce to sarada i parada tek da bude...
Jaoooo.....
dijana
Posts: 208
Joined: 22 Feb 2009, 21:51

Nevjerovatno! Taman pomislim da ne moze gore ali oni me uvijek uspijevaju ubijediti da moze.  :l956:
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Samo da obavjestim, kažu mi maloprije da je i zvanična obavjest izašla o koliziji.
dijana
Posts: 208
Joined: 22 Feb 2009, 21:51

[quote="Dama Pikova"]
Samo da obavjestim, kažu mi maloprije da je i zvanična obavjest izašla o koliziji.
[/quote]

I koja je presuda?  :mrgreen:
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Rekla-kazala, ali kao do 5 predmeta, mogu uz obnovu uzet do 2 predmeta s naredne godine. Ponavljam sve su to priče, treba vidjeti tu obavjest. Uglavnom ni blizu onome kako smo očekivali  :kava:
bambi_88
Posts: 355
Joined: 23 Sep 2009, 11:19

[quote="Dama Pikova"]
Rekla-kazala, ali kao do 5 predmeta, mogu uz obnovu uzet do 2 predmeta s naredne godine. Ponavljam sve su to priče, treba vidjeti tu obavjest. Uglavnom ni blizu onome kako smo očekivali  :kava:
[/quote]

jel možeš molim te reći do kad imamo roka da to " sredimo" tj. " upišemo koliziju" ako si upućena trenutno nisam uopće u sarajevu jer meni još niko nije javio a budući da si obavještena već o tome.... na službenoj stranici faxa nema ništa....
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Ništa ne znam dok ne vidim tu obavjest. Sutra će biti i ovdje dostupna  :mig:
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”