PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Nije moguće.
djavac
Posts: 62
Joined: 12 Aug 2009, 12:33

[quote="massa"]
[quote="Alniyat"]
[quote="tvoj idol"]
jedno pitanje...prvi put upisujem drugu godinu..prenosim iz prve pola rima i metodologiju...eh sad čuo sam da moram da platim po 100km za prenos tih ispita,jel tačno ovo ?
:mrgreen:
[/quote]

Zar to nije za ponavljanje godine?
[/quote]

Kako ce biti ako mozemo prenijeti 2 ispita???

[/quote]
Misli na placanje.

Nije tacno, jer maks. mozes platiti 1000km.
amely
Posts: 119
Joined: 17 Sep 2009, 19:25

Ma ne trebas...trebas samo platiti upis u narednu godinu
Daks
Posts: 221
Joined: 27 Mar 2009, 12:34

Koji profesori su na drugoj godini najgori na ispitima,to jeste kod kojih je prolaznost najmanja :mig:
Nermyta
Posts: 262
Joined: 28 May 2009, 12:07

sto se tice predavanja, jel kod nekog prof. bitno da mu prisustvujes, ili mozemo kao na 1 god. da na predavanja nikako ne idemo, a da sve polozimo?  :O
Ricky84
Posts: 14
Joined: 12 Oct 2009, 18:10

Ma samo se na građansko isplati ici,sto se mene tice,ostalo je sve talasika,nadjes sta trebas uciti i udri,za sve skoro ima neka skripta,ispitna pitanja i sl... i mirna si...
:f040:
sanell
Posts: 211
Joined: 07 Oct 2009, 08:25

[quote="Ricky84"]
Ma samo se na građansko isplati ici,sto se mene tice,ostalo je sve talasika,nadjes sta trebas uciti i udri,za sve skoro ima neka skripta,ispitna pitanja i sl... i mirna si...
:f040:
[/quote]


i nasljedno.. bar koliko sam ja do sad vidio, gradjansko je isti metod kao i nasljedno.. i da, svi govore da sve treba uciti po knjizi osim krivicnog :)
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="sanell"]
i nasljedno.. bar koliko sam ja do sad vidio, gradjansko je isti metod kao i nasljedno.. i da, svi govore da sve treba uciti po knjizi osim krivicnog :)
[/quote]

I ja mislim da se isplati i treba ici na nasljedno i gradjansko, sto po preporuci starijih kolega, sto po kvalitetu predavanja kod profesorice.
A sto se strebanja tice, opredijelila sam se za knjige  :kava:
Daks
Posts: 221
Joined: 27 Mar 2009, 12:34

Gospođa Meliha Povlakić je odlična profesorica i kod nje se isplati ići,ostala predavanja nisu ni spomena vrijedna ;)
cisco
Posts: 317
Joined: 04 Sep 2009, 20:18

od sutra, valjda, pocinju vjezbe ...

e mene zanima koji je raspored, od kojeg do kojeg slova je koja grupa ?

zna neko ? :f040:
Post Reply

Return to “II godina”