PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

Znaci udjes na ISSS, pa "Moje informacije", pa "Uvjerenja", i za ovjeru zdravstvene knjizice odaberes tip uvjerenja "regulisanje zdravstvenog osiguranja" :D Nadam se da sam pomogla i da ces uskoro ovjeriti svoju knjizicu :D
Last edited by TinkerBeLL on 18 Apr 2011, 12:46, edited 1 time in total.
adin
Posts: 3
Joined: 17 Sep 2009, 18:29

[quote="GiGas"]
Ti si bolonjac, a ne stari rezim. Nemoj da te to zbunjuje, iako nisi radio nista po bolonji, ti si recimo "bolonjac" :-) Kolizija, josh nista se ne zna. To ti ide po sistemu, upises obnovu ta tri predmeta i uzmes odredjenj broj predmeta iz iduce godine, a ne smiju ti prelaziti broj 60 ECTS bodova. Koliko i kako ide kolzizija cekamo da nam objave na oglasnoj ploci. Mislim da bi to trebalo biti ovih dana.
[/quote]

Zahvaljujem na odgovoru  :D Imam jos jedno pitanje  :)  Posto sam uocio da ovi sad imaju na prvoj godini vise predmeta nego sto sam ja imao.,znaci i to moram poloziti...bez obzira na cinjenicu sto su meni ostala samo 3 ipita...i jos jedno pitanje :U Jel to znaci da moj studij sad traje 3 godine ako sam bolonjac?
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Jbg, valjda ides onim sistemom kojim si poceo. I ja sam isto krenuo kada i ti, u istoj smo situaciji. Mislim da mi idemo 4 godine. tek od ove godine, ovim koji su krenulu je uveden sistem 3+2. Neka me neko ispravi ako grijesim. :dunno:

Usput, postavio si vishe od jednog pitanja  :mrgreen: :mrgreen:
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

mislis da je od ove godine 3+2???ja neshto ne znam nije niko rekao tako mislim da ostaje4+1 :U
Last edited by selmicaaa on 18 Apr 2011, 12:46, edited 1 time in total.
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

E ne znam, rekao sam da nisam siguran. Jer meni neko rece s prve godine to.
adin
Posts: 3
Joined: 17 Sep 2009, 18:29

[quote="GiGas"]
Jbg, valjda ides onim sistemom kojim si poceo. I ja sam isto krenuo kada i ti, u istoj smo situaciji. Mislim da mi idemo 4 godine. tek od ove godine, ovim koji su krenulu je uveden sistem 3+2. Neka me neko ispravi ako grijesim. :dunno:

Usput, postavio si vishe od jednog pitanja  :mrgreen: :mrgreen:
[/quote]


Znaci u istim smo ......  :woohoo:  Hvala ti jos jednom na odgovorima  :d055:
hare_krishna
Posts: 659
Joined: 11 Oct 2009, 21:05

Mene zanima koja je korist od dolaska na predavanja iz Sociologije, lika ne cujem nistaaa...A trebao bih biti 3 sata i slusati ga. Da li je ikako do sada trazio da se potpisemo, jer me nije bilo nekoliko petaka na predavanjima? Assistentica je ok, ali me nervira sto lika nista ne cujem i jos pri tom nemam gdje sjesti nego visim na prozoru.
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Na prvoj godini nije ti potreban dolazak ni na jedna predavanja. Gubljenje vremena, ništa drugo.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

Slazem se sa tobom !!! Po mom misljenju idite samo na vjezbe :D (pogotovo na vjezbe iz Uvoda u drzavu) !!!!
Last edited by Alen89 on 18 Apr 2011, 12:46, edited 1 time in total.
ArMiNaA_
Posts: 7
Joined: 07 Oct 2009, 00:28

[quote="dade"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Brzina mi je vrlina.  :mrgreen:
[/quote]

jos da nam je tako pravni sistem efikasan ...  ba gdje bi nam kraja bilo xD
[/quote]



hahah slazem se :D
Post Reply

Return to “I godina”