PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
anelko_
Posts: 6
Joined: 27 Jan 2011, 03:41

...da se test ponovi*...
Elisa Day
Posts: 57
Joined: 05 May 2010, 20:50

Dajte, nemojte bit naivni, naravno da ZNA šta ima a šta nema u kojoj knjizi pa nije pisao pismenu iz bosanskog, nego prosipa folove, pa neće priznat da je namjerno stavio pitanje. A čisto sumnjam da će za Beneluks smanjiti bodove s obzirom da mu niko neće ni ići na uvid. I još kaže laganiji test nije mogao dat  :c053:
anelko_
Posts: 6
Joined: 27 Jan 2011, 03:41

kako god bilo, da li on znao ili ne, test je katastrofa bio i mislim da ce prolaznost biti 0,5%  :haha:
va_na
Posts: 136
Joined: 01 Mar 2010, 21:25

Kolega koji je upućeniji u Misitino djelovanje mi reče da je knjiga napisana bukvalno copy->paste tako da je vrlo moguće da on nema
pojma šta mu se nalazi u knjizi, valjda je mislio da se brzo opari pa kad mu to nije pošlo za rukom onda osvetaa  :O

Uglavnom, rezultata danas nije bilo iako je trebao pregledat 30-ak testova za razliku od prije (120, 130) kada su rezultati izlazili za dan.
Toliko od mene O :)
Ameli88
Posts: 105
Joined: 06 Nov 2009, 15:39

Ne znam sto se svi ''grozite'' na ponistavanje ispita.To je nase pravo, ako je prolaznost mala...jeste, priznajem da je i mene strah kakav bi mogao da bude poslije, ali opet mislim da ne moze gori da bude...a i misljenja sam da sigurno nece popustiti, ako ne reagujemo, nego ce i dalje nastaviti davati ovakve testove...sto je prije ovog testa davao, pa recimo lakse testove, na ispitu..nego zato sto je i prije bio na razgovoru s dekanom, zbog svog ispita...cak se prica da mu je dekan zabranio usmeno ispitivanje jer je bila slaba prolaznost...i studenti se bunili..eh, sad je on zbog novog razloga ljut ( bila to prodaja knjige ili nesto drugo) i sigurno nece popustiti, dok i on ne vidi da cemo se zauzeti za sebe....opet kazem, i mene je strah, ali kad skontam sta moze biti gore od ovoga ?..ali eto, cekat cu i ja s vama, da ga prodje( ako ga prodje), pa da dobijemo normalan test...valjda se ne nacekamo, a vjerujem da hocemo..
tina.
Posts: 205
Joined: 12 Sep 2009, 17:29

Kod njega nijedan test nije "normalan". Sjecam se Gradjanskog, "7,5 sa jedne 3,5, sa druge strane" ma daj ...  :|
Ameli88
Posts: 105
Joined: 06 Nov 2009, 15:39

Pa da...sto se mene tice, nega onda nastavi sa ''takvim '' testovima...ne zuri mi se, ako se nikome dr.ne zuri...
Madelaine
Posts: 53
Joined: 10 Oct 2009, 09:46

Je li ko bio na faksu?! Ima li rezultataaa  :nervoza:
Rabya
Posts: 43
Joined: 07 Dec 2009, 14:40

2.Ugovorna arhitektura?

3.Ustavni momenat šta znači?

4.Ustavni momenat, šta kao izlaz smatraju teoretičari koji su mislili da on nije ni postojao
Šta je sa ovim ustavnim momentima, jel zna neko nesto o tome, i o ovoj ugovornoj arhitekturi?
Meni je test u ponedjeljak, možda budu ista pitanja... :nervoza:...
IrmaP
Posts: 1
Joined: 12 Jan 2010, 20:52

2.Ugovorna arhitektura je način na koji su države tzv. tvrdog jezgra, a potom i ostale članice, oblikovale utemeljujuće akte Zajednice, odnosno Unije.
3."Ustavni momenat" vezuje se za pitanje usvajanja Evropskog ustava, tj. da li su se stekli ekonomski, politički i socijalni uslovi za usvajanje evropskog akta ustavnog karaktera? Kao mogući izlaz teoretičari navode referendum na nivou EU ili evropski referendum.
Post Reply

Return to “III godina”