PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Aamila
Posts: 38
Joined: 05 Sep 2010, 21:12

Nemojte biti smiješni, kakvo poništavanje ispita, nema od te price nista....a sve i kad bi uspjeli to izvesti, drugi test bi bio još gori(ako je to uopšte moguce)Njemu je dovoljno da pusti 3 do 5 studenata i ispunio je svoju kvotu:)
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Upravu si amila,nipošto tražiti poništavanje ispita,jer bilo bi samo gore po vas,Ako u aprilu ponovi nesto slicno e onda se stvarno trebamo pobuniti
dinci_75
Posts: 93
Joined: 24 Feb 2009, 14:46

slazem se, a ne mozemo mi nauciti kakva on pitanja moze sastaviti.
Ameli88
Posts: 105
Joined: 06 Nov 2009, 15:39

[quote="jenny"]
Ako je neko nasao indeks sinoc na ispitu eu u sali 2. godine neka mi javi, ili ostavi na portirnici. unaprijed hvala
[/quote]

Kolegice, index vam je uzeo profesor...valjda je i dalje kod njega...osim ako ga nije dao studentskoj :)
idichka
Posts: 72
Joined: 06 Apr 2010, 01:13

btw, bila sam ja danas na faxu i pitala asistenticu kad će rezultati i kaže da ne zna tačno, ali će najvjerovatnije biti do kraja sedmice
... ako nekoga interesuje ili se nada prolazu  :f035:
vanyla
Posts: 82
Joined: 05 Oct 2010, 23:17

[quote="jenny"]
Ako je neko nasao indeks sinoc na ispitu eu u sali 2. godine neka mi javi, ili ostavi na portirnici. unaprijed hvala
[/quote]

misita je sinoc pronasao neki index ,ali ne znam sto je uradio .index je bio od neke djevojke ..
jenny
Posts: 145
Joined: 27 Feb 2009, 14:21

hvala vam, indeks je pronadjen :))
Last edited by jenny on 16 Feb 2011, 21:49, edited 1 time in total.
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

Ništa drugo nego se složiti sa svime što je rečeno do sad.Test je očigledno bio planski koncipiran da se poobara što veći broj studenata jer mu nije bio cilj da provjeri da li studenti znaju ono što bi trebali i morali znati iz određene materije nego da zavuče što nebitnija pitanja i ona koja su mu popunila knjigu (ustavni momenat *2  :lol:).Kad sam vidio Beneluks uniju i tri godine da upišem ispod mislio sam da haluciniram...pa onda reče ovo je iz stare knjige ,a onda kasnije kao provjerit će ima li to u novoj (kao eto ne zna  :rolleyes1:...).
Kako god,sretno svima...
Last edited by Soap on 16 Feb 2011, 21:58, edited 1 time in total.
Elisa Day
Posts: 57
Joined: 05 May 2010, 20:50

Nikakvo čudo da mu treba samo 3 dana da ispravi, mogli su i jutros bit rezultati, da je po njegovom, al bar će se bajki načitat  (H)
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

[quote="Soap"]
Ništa drugo nego se složiti sa svime što je rečeno do sad.Test je očigledno bio planski koncipiran da se poobara što veći broj studenata jer mu nije bio cilj da provjeri da li studenti znaju ono što bi trebali i morali znati iz određene materije nego da zavuče što nebitnija pitanja i ona koja su mu popunila knjigu (ustavni momenat *2  :lol:).Kad sam vidio Beneluks uniju i tri godine da upišem ispod mislio sam da haluciniram...pa onda reče ovo je iz stare knjige ,a onda kasnije kao provjerit će ima li to u novoj (kao eto ne zna  :rolleyes1:...).
Kako god,sretno svima...
[/quote]
Nemoguće.Mora znati šta mu je u novoj knjizi,a šta nije.Pa ja kad onako površno pređem knjigu znam šta ima,a šta nema i na kojoj stranici se šta nalazi,a da ne zna on koji je napisao knjigu.
Ja sam iz njegovih predmeta i naučio dobivati nebitna pitanja(sjetite se samo građanskog i koliko je bezveznih pitanja znalo biti)
Post Reply

Return to “III godina”