PFSA: Državno pravni razvitak BiH

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
dinnooo
Posts: 143
Joined: 11 Oct 2009, 21:43

Interesuje me da li vanredni studenti mogu skupljati poene na esejima (ne samo iz dpr nego opcenito) ?
Sorry ako je offtopic.
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="dinnooo"]
Interesuje me da li vanredni studenti mogu skupljati poene na esejima (ne samo iz dpr nego opcenito) ?
Sorry ako je offtopic.
[/quote]

Zavisi od profesora. Neki dozvoljavaju neki ne.
Nina Iris
Posts: 222
Joined: 24 Sep 2009, 10:55

Moze li se kod ass. Becica birati kako ce se izlagati esej, u katedri za vrijeme vjezbi ili u vrijeme konsultacija? Neki kazu da on o tome odlucuje...  :dunno:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Nina Iris"]
Moze li se kod ass. Becica birati kako ce se izlagati esej, u katedri za vrijeme vjezbi ili u vrijeme konsultacija? Neki kazu da on o tome odlucuje...  :dunno:
[/quote]

Da, on o tome odlucuje !!! Pretezno cete izlagati pred rajom u sali za vrijeme vjezbi :D (malo je ofirno al et) !!!!
Nina Iris
Posts: 222
Joined: 24 Sep 2009, 10:55

[quote="alenko_sa"]
[quote="Nina Iris"]
Moze li se kod ass. Becica birati kako ce se izlagati esej, u katedri za vrijeme vjezbi ili u vrijeme konsultacija? Neki kazu da on o tome odlucuje...  :dunno:
[/quote]

Da, on o tome odlucuje !!! Pretezno cete izlagati pred rajom u sali za vrijeme vjezbi :D (malo je ofirno al et) !!!!
[/quote] Ofirno malo vise.. grrr! :S Hvala na info  :f035:
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Šta vam ima biti ofirno? Niste djeca.
Glock
Posts: 2
Joined: 18 Oct 2009, 15:14

Nego mozel neko od ovih iskusnijih reci , da li puno zahtjeva ovaj asistent na ovom eseju , i kolko ce mi trebat za ovih 20 bodova , jel postoji nesto sto bi mogo propustit a da mi oduzme puno bodova ??
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Nije da je ofirno vec se covjek lakse zbuni tako. Ja bih najradije da ja i on odemo na kaficu, zapalimo po jednu (ako pusi), i da mu ja fino izlazem to sto sam imao...mada ne shvatam zasto mi je dao temu o Hrvatskoj...a svi znamo kako se predmet zove, al, anyhoes, nema veze (:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ako vam je ofirno izlagati seminarski rad onda fakat niste trebali ovaj faks upisivati. :mrgreen:
malaa
Posts: 107
Joined: 20 Oct 2009, 13:30

[quote="selm@"]
hej mene samo interesuje jel se moze na drzavno- pravni razvitak ili bkp izaci usmeno, i jel to bude u periodu dok traje pismeni ispit.... :l956:.....

unaprijed hvala :k835:  
[/quote]

Usmeno se ne moze izaci koliko znam, ali u svakom slucaju pitaj profesora. Pokusaj, mozda i moze, ali je opet meni bilo bolje pismeno :)) pozz
Post Reply

Return to “I godina”