PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
solus21
Posts: 48
Joined: 24 Sep 2009, 22:25

Sta trebam uraditi povodom pitanja izborni predmet? Moze li me neko uputiti, pls?

Sorry ako je vec bilo price oko ovoga...
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

Odes do Studentske sluzbe...kazes koji ces predmet...tamo dobijes papir...popunis ga,vratis se na studentsku i to je to! :mig:
solus21
Posts: 48
Joined: 24 Sep 2009, 22:25

Hvala na odgovoru :D
Lalala
Posts: 160
Joined: 21 Nov 2009, 14:16

Da li mi neko moze reci, je li ovo rok za ovjeravanje godine kod vandrednih studenata?? Cula sam neke price, da ovo uopste nije za nas rok i da ne mozemo sada ovjeriti godinu i da nemamo mi uopste izbornih predmeta?? :D
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

Izborni predmet imate! :mig:

Godinu ovjeravate, logicno, na kraju godine!  :kava:

Savjet: Ne vjeruj pricama rekla-kazala! :d055:
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Nije na kraju godine. Bice uskoro rok odmah nakon ovjere R i RS tamo u aprilu bi trebalo. Koliko se ja sjecam da je tako prosle godine bilo. Mada ja iako sam vanredna sam prosle godine predala na ovjeru godine u terminu kada su i ostali predavali i nije bilo problema.  :a035:
Lalala
Posts: 160
Joined: 21 Nov 2009, 14:16

Znam, i ja sam tako uradila prosle godine, zato i pitam :) hvala ti ;)
jazzmina
Posts: 431
Joined: 22 Feb 2009, 01:22

[quote="anestezija"]
[quote="zaljepljena"]
nisam znala to za rim...
mah, duvnjak daje i one rokove 'od sebe', kao sto ce sad u martu dati nekima i ne pita dekana za dozvolu.
kad mu dekan kaze da pocne ispitivati studente na normalan nacin i da ne razvlaci, ne slusa ga, ne znam zasto bi ga slusao kada mu pokusa zavrnuti cesmu.
uostalom, svjestan je i on da se drugacije kod njega ne moze poloziti.
[/quote]
Hej M. :)
Kakav je to rok u martu "za neke" ? Za koga tacno? Pozz :mrgreen:
[/quote]

Oni koji su prenijeli ustav u 3 godinu ili obnavljaju drugu moci ce u martu izaci samo ko je dosao do parlamentarizma , a oni koji su sad regularno upisali 2 godinu kome je ostala 4 i 5 glava :)
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

Vidim ima nas jos nocnih ptica. :mrgreen:
Nego, otkud to, je l' to definitivno? Znam da je prosle godine rok u martu dao i za svu raju koja je polozila prve tri glave Ustava I.
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

trebaju li vanredni ovjeravati semestar s obzirom da smo platili odjednom cijelu skolarinu ?? imam samo jedan udaren pecat i pise 2 semestra?? sigurno ima vanrednih koji znaju nesto  :p031:
Post Reply

Return to “II godina”