PFSA: Bračno Pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

ok, hvala  :)
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

da li je  danas na testu bilo vise grupa ili samo jedna? test koji sam ja radila pocinje sa pitanjem:pojam i predmet porodicnog prava.. ako neko zna bilo bi extra kad bi napisao i pitanja drugih grupa ukoliko ih je bilo  :moli:
ladyED
Posts: 82
Joined: 14 Sep 2010, 11:05

[quote="slaatkicaa"]
Ljudi prestanite vjerovat da je index najbitniji. Ganjajte ocjene na isss-koji je bitniji-po Bolonji.. :mrgreen:
[/quote]
slatkice ne bih se slozila :) naime, ja imam isti problem s strukturom prava, znaci predmet jos od prosle godine...slala sam mail assistentu i rekao mi je da nema nikakvog razloga za brigu da je najbitnije da mi je ocjena upisana u index a pored toga moj ispit se moze potvrditi i u njegovoj arhivi...razlog je naravno prezaposlenost studentske sluzbe, ali strpljenje i bit ce sve upisano
ja asisitentu vjerujem a vi izvolite... :D
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

ma ok ..spomenut cete me ak koji predmet ne bude upisan kad budete zavrsavali 4-u godinu..ali polako.. :p031:
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Ok,slatkice,to sad nije neophodno toliko da se mora upisati,ali ipak ne treba cekati da prođe neki duži period(2 godine ili više)a da se ne upiše ocjena
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

[quote="ladyED"]
[quote="slaatkicaa"]
Ljudi prestanite vjerovat da je index najbitniji. Ganjajte ocjene na isss-koji je bitniji-po Bolonji.. :mrgreen:
[/quote]
slatkice ne bih se slozila :) naime, ja imam isti problem s strukturom prava, znaci predmet jos od prosle godine...slala sam mail assistentu i rekao mi je da nema nikakvog razloga za brigu da je najbitnije da mi je ocjena upisana u index a pored toga moj ispit se moze potvrditi i u njegovoj arhivi...razlog je naravno prezaposlenost studentske sluzbe, ali strpljenje i bit ce sve upisano
ja asisitentu vjerujem a vi izvolite... :D
[/quote]
slazem se s kolegicom,i meni je Irena isto odgovorila:)
baconi
Posts: 17
Joined: 25 Oct 2009, 21:08

dali neko moze napisati pitanja sa testa dobro bi dosla studentima tuzlanskog odjeljena jer mi jos nismo imali ispit iz bracnog.ako iko zna pitanj neka nam napise molim vas
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

pojam i predmet porodicnog prava, 2. priroda bracne stecevine, 3. nacin racunanja krvnog srodstva,4. ponistenje braka , 5 porodica je , 6. pravo na izdrzavanje. 7. izdrzavanje vanbracnih drugova. 8 sporazumni razvod braka, 9 uslovi za punovaznost braka (zaokruzivanje) ,10. pravo na ravnopravnost ,cime je regulisano (zaokruzivanje) ,11. uslovi kod kojih i treca osoba moze podici tuzbu protiv braka (zaokruzivanje) , 12 . zadaci ovlastene osobe u postupku posredovanja, .. to je cega se sjecam bilo je 15 pitanja .. ako se sjetim jos pisem vam...
baconi
Posts: 17
Joined: 25 Oct 2009, 21:08

hvala vam kolega ako se sjetite jos bice super hval jos jednom
Berich
Posts: 417
Joined: 09 May 2010, 20:15

kolegica... ja mislim da je bio i bracni ugovor .. :mrgreen: etoo , ne znam vise stvarno.. i nema na cemu  :mig:
Post Reply

Return to “II godina”