PFSA: Sociologija sa sociologijom prava (Novi naziv: Sociologija)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="elSaik"]
Kako znaš da je lakše ako ti je to bilo prvi put da izlaziš?  :p031:
[/quote] molim te mozete li mi reci za prvi test sad otprilike koja su pitanja :)
bosanacdado
Posts: 136
Joined: 12 Oct 2009, 22:48

Joj Tomic je car. Frajer tiho prica drama, ne cuje ga skoro niko ko nije u prvim redovima, kad se neko prodera GLASNIJE, kad ce on MARS NAPOLJE STOKO JEDNA.hehheh car ocami :D :D :D (H)
amra 1
Posts: 448
Joined: 02 Oct 2009, 18:38

[quote="elSaik"]
Kako znaš da je lakše ako ti je to bilo prvi put da izlaziš?  :p031:
[/quote]

Ovo ''prvi put izlazila na ispit'' se odnosi na metodologiju jer ako nisi vidio/la stavila sam u zagradu ispred metodologija...a sociologiju sam izlazila pismeno i pala sam...onda se predomislih i skontala da je mozda bolje usmeno- sto je naravno i bilo...ja iznosim samo svoje misljenje i iskustvo... :f035: a ubuduce ne moras svaki put ''traziti dlaku u jajetu'' hehe  :mrgreen:
master.x
Posts: 159
Joined: 12 Oct 2009, 23:53

Je li se može učiti iz one skripte predavanja što je ručno napisana?
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

Mozes uciti po toj skripti.Ostale su komplikovane (posebo skripta iz Sociologije II, uzas).Najboje ti je ici na predavanja i uciti samo ono sto profesor diktira... ili jednostavno kopraj od nekoga  :mrgreen:
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="Provincijalka"]
Mozes uciti po toj skripti.Ostale su komplikovane (posebo skripta iz Sociologije II, uzas).Najboje ti je ici na predavanja i uciti samo ono sto profesor diktira... ili jednostavno kopraj od nekoga  :mrgreen:
[/quote]

Ja sam ucila sociologiju samo iz tih predavanja i polozila bez problema, tako da slobodno mozes da se oslonis na to.
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Ja sam ucio iz skripte "Sociologija II" i 7 dobio. Naj bitnije je da se punoo pordjenja pravi, tj. da se filozofira.
Anatol
Posts: 5
Joined: 14 Oct 2009, 10:31

hej Drustvo ,ja sam tu nova,citala sam sve ovo sto ste napisali.... ja sam vandredan student i nemam vremena za predavanja... Ugl sam shvatila koja su najtrazenija pitanja,ali me zanima koliko je bitan ovaj prvi dio iz knjige (predmet sociologije,metodi sociologije,sociologija prava) ? Bitan za ucit?! :confused2:  :dunno: 
Thnx  :f055:
dinnooo
Posts: 143
Joined: 11 Oct 2009, 21:43

[quote="Anatol"]
hej Drustvo ,ja sam tu nova,citala sam sve ovo sto ste napisali.... ja sam vandredan student i nemam vremena za predavanja... Ugl sam shvatila koja su najtrazenija pitanja,ali me zanima koliko je bitan ovaj prvi dio iz knjige (predmet sociologije,metodi sociologije,sociologija prava) ? Bitan za ucit?! :confused2:  :dunno:
Thnx  :f055:
[/quote]

Nisam sto posto siguran da li bude ili ne samo ti mogu reci da je prof. poceo predavanja od anticke Grcke, sofista itd...
Pozz :)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Predavanja su postavljena u skriptarnicu. :d055:

Predavanja također možete pronaći i u fotokopirnici SASA. :d055:
Post Reply

Return to “I godina”