Studentska služba

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Zadovoljni ste radom studentske službe?

Da
71
13%
Ne
459
87%
 
Total votes: 530
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

kako sam se naljutila jutros!
i jos me drzi!
pisala sam i pismo dekanu.
pa oni sa studentske samo uzimaju pare.
nije stvar u dvije marke sto sam dala za revers, vec sto nisam dobila niti racun, niti kakav aman zaman znacajan papir za te dvije marke koje je gospodja sa studentske uzela sebi. a sta bude onih dana kada se izadju potvrde, upisni materijal i svi ostali papiri? koliko li tada profitiraju?

pa dokle vise?!
zasto na studentskoj nemaju fiskalne kase?

(jos me zena pita: imas li dvije marke? rekoh, imas li ti racun za njih?)
studenat
Posts: 9
Joined: 23 Sep 2010, 00:06

[quote="Burner"]
ljudi ima li sta novo??je li kome gotovo uvjerenje??meni jos nije..  ;( ;(pozz
[/quote]

Danas sam zvao studentsku moje uvjerenje je konacno gotov, a diplomirao sam pocetkom decembra.
dylan
Posts: 4
Joined: 27 Sep 2009, 10:14

Zna li neko kakva je procedura prilikom ispisa s fakulteta, i da li mi za prebačaj treba još nešto osim uvjerenja o položenim ispitima...prebacujem se u Kiseljak.

Na isss ima nešto "Aplikacija na drugi fakultet"; da li mi i to treba?  :zamisljen:

Hvala unaprijed.
cool
Posts: 268
Joined: 04 Jun 2010, 14:06

mislim da se kao i na nekim drugim fakultetima placa 50KM za podizanje dokumenata (ispis)
ja_
Posts: 235
Joined: 13 Jul 2010, 02:25

radi  li studentska subotom...
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

ne. jedva radi i ovim danima...
kaligula
Posts: 50
Joined: 06 Sep 2010, 14:37

zna li neko do kad je rok za ovjeru semestra  i ko ovjerava ,samo redovni ili svi...hvalaaaa
likeag6
Posts: 152
Joined: 25 Nov 2010, 21:50

rok za ovjeru ti je do petka 18.2 ovjeravaju R i RS a vanredni ovjeravaju godinu u aprilu.
adisab
Posts: 22
Joined: 01 Mar 2009, 16:32

Da li se moze ovjeriti i poslije 18,,posto cekam upis ocjene...
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="zaljepljena"]
kako sam se naljutila jutros!
i jos me drzi!
pisala sam i pismo dekanu.
pa oni sa studentske samo uzimaju pare.
nije stvar u dvije marke sto sam dala za revers, vec sto nisam dobila niti racun, niti kakav aman zaman znacajan papir za te dvije marke koje je gospodja sa studentske uzela sebi. a sta bude onih dana kada se izadju potvrde, upisni materijal i svi ostali papiri? koliko li tada profitiraju?

pa dokle vise?!
zasto na studentskoj nemaju fiskalne kase?

(jos me zena pita: imas li dvije marke? rekoh, imas li ti racun za njih?)
[/quote]

HAHAHAHA i to naplate 2 KM za obicni kopirani papir, bez pecata, potpisa  :D
A onda smo mi krivi sto je nastala frka kod prijave Oktobarskog roka, jer smo mi aman zaman bezobrazna derista :D, pa smo krivi za mnoge nepravilnosti (koje su sami stvorili), pa smo opet krivi sto ne znamo kad nam je koji rok jer su i tu ruglo napravili, pa smo opet krivi sto oni ˝rade˝ dole u onom CUMEZU i primaju platu za ne zavrsene poslove (npr. upis onih silnih predmeta na ISSS-u....jedan predmet da se upise treba cekati godinu dana :S)
Last edited by berince_s on 17 Feb 2011, 14:21, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”