Kolizija i kolizioni predmeti!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="Jasna"]
Joj svi imamo bezbroj pitanja za koliziju,šta ćemo kad se dosad nismo susretali s tim :dunno:
Ja bila danas na studentskoj,nikakve informacije ne dobih :S kažu biće na oglasnoj...kad, to nemam pojma...a valjda bi terbali što prije,jer predavanja su počela.

Čim saznate još informacija pišite...evo ja imam par pitanja:
-obnova ide regularno,a kolizija preko isss-a,al kad ću upalatiti te predmeta što izaberem?
-da li odmah biram predmete i iz ljetnog i zimskog semsetra?
- i sad navažnije :) hoćemo li moći polagati te kolizione predmet prije nego očistimo prethodnu godinu?
[/quote]

Šta da ti odgovorimo kad je gore boldirano tačno?
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Ovaj nas kolega elSaik je neki pravi mali zajebant :) duhovit...  :mrgreen: :h035:
A ne fakat...sto mi onda govore da dodjem na salter (danas preko tel.) ako ti vec kazes kolegice da su tebi rekli da ce biti an oglasnoj??? kada jbt...???  :dunno:
Oooo Bozeee pomozi!
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

[quote="pravnica"]
Ovaj nas kolega elSaik je neki pravi mali zajebant :) duhovit...  :mrgreen: :h035:
A ne fakat...sto mi onda govore da dodjem na salter (danas preko tel.) ako ti vec kazes kolegice da su tebi rekli da ce biti an oglasnoj??? kada jbt...???  :dunno:
Oooo Bozeee pomozi!
[/quote]

Pa da ti kažu da će biti na oglasnoj. Čuj što?  :O
Jasna
Posts: 123
Joined: 30 Aug 2009, 20:40

Malo nas kolega zeza izgleda,al nema veze,oprošteno :)
Ma studentska s. nam je užas,tako su ljubazni i spremni da pomognu,to je čudo :P
Kako li će nam profe reagovati na ovu koliziju :f010: ako bude kao na drugim fakultetima,mi ćemo moći polagati ispite četvrte iako nismo završili s trećom ( u mom slučaju )
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Ako ima nekoga na Ekonomiji neka pita za koliziciju, jer ja očekujem da bude sam kopirano od njih.
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Ima li sta novo za koliziju???? Ja zovem evo citavo jutro studentsku, il je zauzeto, il se niko ne javlja... :S
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="GiGas"]
Ima li sta novo za koliziju???? Ja zovem evo citavo jutro studentsku, il je zauzeto, il se niko ne javlja... :S
[/quote]

Vjerovatno neće ni biti novih informacija, dok ne obrade sve upise.
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

A jel ja treba prvo da upisem obnovu??? Pa onda da vidim ovo ostalo, koliziju i to...ili ???
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Ljudi moji, fakat ne kontam kako ne shvatate da niko od nas studenata to ne zna niti može znati kad još uvijek odluka od strane Fakulteta nije donesena. Kad oni donesu odluku kako će se odvijati izbor kolizionih predmeta, to će biti odmah objavljeno i ovdje. Do tada možete još 10.000 pitanja sa sadržajem "kako ovo, kako ono" postaviti, odgovora nećete dobiti.
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Mah mene samo zanima, to da neko postavi ovdje .... nadam se da ce uskoro biti
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”