PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

Ja se i uzdam u to što su mi jednom rekli na studentskoj,a to da je bitno šta ti je u indeksu.Ja imam neka 2-3 predmeta neupisana na isss-u ali i dalje mislim da je indeks ključan.
Flaaa
Posts: 212
Joined: 22 Aug 2009, 15:04

ja imam 6 do 7 neupisanih.
I iskreno ne zanima me, nit cu ici do studentske nit ista drugo poduzimati.
Ako vec placam isss. account onda se studentska sluzba treba potruditi da radi svoj posao.
Svoju nesposobnost ne mogu prebacivati na profesore, jer profesori nemaju veze sa ovim. Njihovo je samo da ti upisu ocjenu u index i vozdra.
jasmina
Posts: 160
Joined: 13 Apr 2009, 20:48

[quote="Flaaa"]
ja imam 6 do 7 neupisanih.
I iskreno ne zanima me, nit cu ici do studentske nit ista drugo poduzimati.
Ako vec placam isss. account onda se studentska sluzba treba potruditi da radi svoj posao.
Svoju nesposobnost ne mogu prebacivati na profesore, jer profesori nemaju veze sa ovim. Njihovo je samo da ti upisu ocjenu u index i vozdra.
[/quote]

Da slažem se u potpunosti... ni meni nisu sve ocjene upisane, al bitno da jesu u indexu

  Pazite kada citirate da Vas odgovor ne predje u citirano!  Zlatokosa
Last edited by jasmina on 31 Jan 2011, 23:39, edited 1 time in total.
Amela-1987
Posts: 101
Joined: 06 Jul 2009, 19:36

Mene brine ovaj isss i to pravo, na popisu 'prijavljenih' ispita mi nema sad nista, kao nijedan  nisam prijavila, a prijavila sam 100 posto.

A sta se inace desava ako nam se desi nekim slucajem ako polozimo neki ispit za koji nema kod njih evidentirana prijava? Ovo je stvarno glupost!
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ako je prijava ispita završena, prijavljene ispite možete pogledati ako u izborniku izaberete:

ISPITI > POLOŽENI ISPITI

Image

Nakon toga označite polje ispred ''Prikaži nepoložene i prijavljene ispite'', kao što je prikazano na slici ispod.

Image

Više na: http://epravo.ba/http://studomat. ... ic.php?t=2
Amela-1987
Posts: 101
Joined: 06 Jul 2009, 19:36

Nema mi ih..ubicu se,pa nije moguce da ih nisam prijavila?! I sta sad,mogu li to ikakko naknadno ista?
Jean D Arc
Posts: 204
Joined: 29 Sep 2009, 17:30

Kolegice, pogledaj bolje, mozda su ipak tu!:) Prijavljeni ispiti ne moraju biti na kraju liste ispita, vec ''zagubljeni'' medju ostalim ispitima, procitaj nekoliko zadnjih ispita, trebalo bi da su tu!
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Amela-1987

Bilo je jos slucajeva raji sa I i II god. i valjda im se nije uvazilo da su prijavili osim ako nisi napravila SS prijave  :mig: mislim da ovo vise nije slucajnost i da se treba nesto srediti po pitanju ovoga ;)
Amela-1987
Posts: 101
Joined: 06 Jul 2009, 19:36

Jooooooooj, sto bas meniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Sta ako polozim nesto a nema prijave? Onim kozama na studentsku ne trebam ni ici, pretpostavljam?
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Ništa naknadno ces prijaviti i upisati ocjene na drugom roku (april) i gotovo :)

Njima se javi ;)
Post Reply

Return to “III godina”