PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

E to si upravu,ali ipak kad pomisliš da moras po knjizi uciti... :h055:

Mislim da se može skripta napisati po ovoj novoj knjigzi,i da se po njoj polaže isto kao što se polagalo po staroj knjizi
zumbul
Posts: 122
Joined: 27 Apr 2010, 10:54

Jedno pitanje neko je napiso da je pismeno, jel' to 100% sigurno ili je to neko ofrlje napiso :)
Posto sam ja ovo prenijela u 4 god nisam na vrijeme saznala za knjigu tako da sam samo po skripti spremala imam li ikakve sanse d apolozim :)))
  Nema potrebe da citirate post koji se nalazi odmah iznad vaseg posta!  Zlatokosa
Last edited by zumbul on 24 Jan 2011, 22:59, edited 1 time in total.
emina h
Posts: 389
Joined: 02 Nov 2010, 21:04

Ako budem imao živaca napravi cu skriptu za novu knjigu :mrgreen:,ali sve zavisi od slobodnog vremena,jer sam vec pravio 2 skripte i oduzele su mi po 15 dana,ali se isplatilo :mrgreen:

Nuki_cika to bi bilo ooodlicno  :D A ako je budes pravio imal sanse da bude gotova do 5.2. ( ili tu nekad) pa da po njoj spremamp za 15.2 ?  :moli: I ne moras sve, ako je taj historijski dio isti njega mozemo po starim pitanjim, valjda  :zamisljen: 
mazoret
Posts: 21
Joined: 24 Sep 2009, 09:47

sretno svima sutra
esmiraa
Posts: 67
Joined: 13 Aug 2009, 16:24

[quote="Elmaaaaaa"]
pismeno
[/quote]

kako znas da ce biti pismeno ??? :)
Last edited by esmiraa on 09 Feb 2011, 16:00, edited 1 time in total.
YoDona
Posts: 312
Joined: 12 Sep 2009, 10:00

za kolege  koje pitaju da li je ispit pismeno ili usmeno,to se kod profesora nikad ne zna. znalo se desiti da studenti u 6 popodne dodju na ispit ,ocekujuci da ce biti pismeno ali profesor to odradi usmeno. tako da znate da nema pravila,sve zavisi od profesora kako on odluci u tom momentu
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Biće nam veselo u narednim rokovima sa Eu ponaročito ako bude usmeno pitao.
Kjniga je tako napisana i sa toliko podnaslova da se skoro ništa od institucija Eu ne može preskočiti,ko ima knjigu sam će se uvjeriti u to.
Nur
Posts: 114
Joined: 12 Dec 2009, 19:31

cekam vaas danas, da vidim sta je bilo:D javite nama koji nismo izlazili sve detaljno pls:)
lemon tree
Posts: 98
Joined: 13 May 2009, 22:21

Bilo pismeno. Pitanja:
1. Ciljevi EZUČ
2. Kada je stupio na snagu Ugovor o Evropskoj političkoj zajednici?
3.Transport, kao zajednicka politika dat je u okviru (da se zaokruzi koji ugovor)
4. JEA - kada je potpisan, kada je stupio na snagu
5. Prema Amsterdamskom ugovoru, sta je bilo na "dnevnom redu" Meduvladine konferencije (ne mogu se sjetiti kako je tacno glasilo)
6. Lisabonski ugovor, kad je potpisan, kad je stupio na snagu?
7. Prema Lisabonu, novi nacin odlucivanja u Savjetu ministara?
8. Od kojeg datuma se primjenjuje novi sistem (zaokruziti)
9. Visoki predstavnik za inostrane poslove i bezbjednost obavlja i funkciju.... (zaokruziti).

Ja smislim da je to sve, koliko se sjecam.

Zna li neko kada ce biti rezultati?????
AdiMali
Posts: 171
Joined: 29 Jan 2010, 15:45

rekla je ubrzo, ja se nadam da ce do petka biti, e sad ako moze mala pomoc, pitanje u vezi kada u potpunosti stupa novi nacin odlucivanja sta je tacno 4 mjesec 2017 ili 11 mjesec 2017 :)
Post Reply

Return to “III godina”