PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

Mene zanima sta najvise pita iz 9.glava dio Amerika,vjerovatno postoje lekcije koje vise forsira :)
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

Obzirom da kruze price da se Ustav moze izaci i odgovarati bez obzira da li smo prenijeli ijedan predmet s prve godine !
Posto nijedan drugi predmet ne mozemo izaci na zavrsne ispite dok ne ocistimo prvu godinu,zanima me da li je istina da se Ustav moze ?
Da ne ucim sada dzabe :D
Hvala !
@mi
Posts: 140
Joined: 27 Oct 2010, 19:05

Kolege :D
Zna li neko mozda kojim danom i u koliko sati su konsultacije kod prof.Duvnjaka?
P.S. znam da imamo otvorenu temu za ovo pitanje,al za prof.Duvnjaka ne pise nista :c053:
Pozicc :D
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

@Alermanjo Koliko ja znam prof je rekao da ne moze.. :zamisljen:
Diesel
Posts: 627
Joined: 23 May 2009, 08:05

posto nemam vremena prelistavati i citati ove silne stranice koje su ispisane u vezi ustavnog I i II zamolila bih kratak odg. da li je tacno da se na jednom roku moze poloziti maksimalno tri glave ?da ne spremam vise ako me nece pitati.. :moli: :moli: :moli: :moli:
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Nije tacno. -kratko.jasno :haha:
avatar10
Posts: 5
Joined: 14 Oct 2010, 10:50

Zamolio bih forumaše da mi odgovore da li pitanja sa prve stranice vrijede i za stari režim.
Hvala
AneLaA
Posts: 259
Joined: 31 Jan 2010, 18:51

Dok sam učila Ustav, nisam baš obraćala pažnju na ova pitanja sa foruma, tako da sad vidim da mi ovih uopće i nema. Inače učim po knjizi iz 2006. i ima po tri-četiri rečenice o 7,8 i 10 pitanju, a 9 i 11 nisam mogla naći. Da li da to skidam sa neta ili kako ste vi? Znam, recimo, 8,9,10 i 11 sa prve godine iz BKP I DPR al ne vjerujem da bi Duve bio sretan sa tim odgovorima :D

7. Baršunaste revolucije u Srednjoj i Istočnoj Evropi.
8.  Sporazum Cvetković-Maček
9.  Sporazum Tito-Subašić
10.  Odluke II zasjedanja AVNOJ-a
11.  Odluke II zasjedavanja ZAVNOBiH-a
jenny_2708
Posts: 42
Joined: 23 Nov 2009, 11:31

[quote="Alermanjo"]
Obzirom da kruze price da se Ustav moze izaci i odgovarati bez obzira da li smo prenijeli ijedan predmet s prve godine !
Posto nijedan drugi predmet ne mozemo izaci na zavrsne ispite dok ne ocistimo prvu godinu,zanima me da li je istina da se Ustav moze ?
Da ne ucim sada dzabe :D
Hvala !
[/quote]
ja sam cula da moze,al ti nije sigurnoo ovo
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

@AneLaA
8,9,10 i 11 pitanje ucis iz jednog posebnog dijela koji se zove Razvoj ustavnosti u BiH (autor: prof.dr. Nedzad Duvnjak) To mozes kupiti u kopirnici. A sto se tice Barsunaste revolucije, to ti je ona zadnja lekcija druge glave. Samo je malo drugaciji naziv. (Ja mislim da je tako :) )
Post Reply

Return to “II godina”