PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Upravu si.Samo vi naučite dobro i nema brige,jer te duvnjak nikad neće pitati nešto što nema u knjizi izuzev nekih sitnica koje je on na predavanjima govorio
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

[quote="slaatkicaa"]
Sto ta djevojka postade poznata. Mogu li dobiti autogram  :haha:
Salim se, svaka cast djevojci ko god da je! Mene ste isprepadali s ovim predmetom cudom jedno ali bice valjda ok  :d055:
[/quote]

ma nemas se sta bojati..i ja sam se bila prepala..citav hodnik me smirivao...i kad sam usla unutra Prof legendaran bioo...treme uopste nije biloo..poslije duveta potop..nemam vise uopste strah od usmenih..zato sam sam kod tomica mrtva hladna usla i nisam znala pitanja pa me smijeh uhvatio...


i jos jedno pitanje..jel ustav I 5 ili 6 glava? :S ako je bilo pitanje ranije ja se izvinjavam  :mrgreen:
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

Ustav I je prvih 5 glava.
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

ustav I je 5 glava


GDJE se odrzava ispit , koji sprat i jel za K u 5 ili 6 sati? ako iko zna :biggrinlove:
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

[quote="Dorian.Gray"]
ustav I je 5 glava


GDJE se odrzava ispit , koji sprat i jel za K u 5 ili 6 sati? ako iko zna :biggrinlove:
[/quote]

na trecem spratu..skrenes desno ..i gdje je ona klupa..ti je prof.kabinet...

i jos jedno pitanje..zaboravila gore pitat :D jel ima iko sa predavanja ono sto je on pricao o genocidu i drzavljanstvu iz 3 glave..trazi da mu se prica ono sa predavanja...  :h055:
Last edited by Foksi on 21 Jan 2011, 13:23, edited 1 time in total.
ame
Posts: 69
Joined: 03 Oct 2009, 13:33

[quote="Dorian.Gray"]
ustav I je 5 glava


GDJE se odrzava ispit , koji sprat i jel za K u 5 ili 6 sati? ako iko zna :biggrinlove:
[/quote]

Za K je u 5 :)
rijalda
Posts: 120
Joined: 06 Mar 2009, 12:40

cula sam da kod pitanja vrhovni sud sad pita samo onih 10 nacela,pa mi hitno treba da to neko 100% potvrdi ili srusi snove :D
Din**
Posts: 16
Joined: 06 Jan 2010, 19:18

[quote="nuki_cika"]
Upravu si.Samo vi naučite dobro i nema brige,jer te duvnjak nikad neće pitati nešto što nema u knjizi izuzev nekih sitnica koje je on na predavanjima govorio
[/quote]
Eh kad smo kod knjige jedno pitanje, koje me je btw danas oborilo, za koje se norme mora raspisati referendum u relativnom ust. referendumu u knjizi nema nista navedeno koje su to norme konkretno nego samo da su to u unaprijed u ustavu odredjene norme.... pa ako moze neko da mi pomogne da li ima neki primjer ili konkretne norme koje su :))
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

Ja bih voljela da kolege koje su do sad izlazile samo kazu da li su spremali po onoj knjizi 2005 ili po 1998,posto sam cula da prof trazi ovu novijeg  izdanja ali da ipak se moze normalno uciti po onoj 1998.
Eto pa pomozite mi  :)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Nama je na prvom predavanju sjecam se rekao da se uzme ta novijeg izdanja pa sad...  :D
Post Reply

Return to “II godina”