Kolizija i kolizioni predmeti!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
ceca
Posts: 8
Joined: 23 Sep 2009, 17:41

Pošto je odobrena kolizija,zanima me kako prijaviti i koliko je predmeta uopće moguće odabrati.Ako može neko detaljno objasniti sve što se tiče toga.molim vas ;)
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="ceca"]
Pošto je odobrena kolizija,zanima me kako prijaviti i koliko je predmeta uopće moguće odabrati.Ako može neko detaljno objasniti sve što se tiče toga.molim vas ;)
[/quote]

Samo da si pogledala par postova iznad vidjela bi da je kolegica SupremeJustice sve detaljno objasnila o koliziji općenito. Ali teško pogledat  :f010:
ceca
Posts: 8
Joined: 23 Sep 2009, 17:41

haha........Sve predhodno napisano je bilo prije današnje odluke,zanimalo me je koliko se plača po jednom predmetu i kad??????????Ironični odgovori me ne zanimaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :f035:
Locusta
Posts: 67
Joined: 30 Aug 2009, 17:06

ljudi, ne znam kako je kod vas, ali kod mene na isss-u su ponuđeni predmeti za koliziju iz šestog semestra (koji je ljetni)
zar ne bi trebali biti ponuđeni predmeti iz slijedećeg semestra od onoga kojeg je neko odslušao
npr. ja sam odslušala četvrti semestar i koliziono bih trebala izabrati predmete iz petog semestra, zar ne?
zna li ko šta više o ovome u ovome trenutku?
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

[quote="Locusta"]
ljudi, ne znam kako je kod vas, ali kod mene na isss-u su ponuđeni predmeti za koliziju iz šestog semestra (koji je ljetni)
zar ne bi trebali biti ponuđeni predmeti iz slijedećeg semestra od onoga kojeg je neko odslušao
npr. ja sam odslušala četvrti semestar i koliziono bih trebala izabrati predmete iz petog semestra, zar ne?
zna li ko šta više o ovome u ovome trenutku?
[/quote]Kod mene je ista situacija , mislim da cemo morati sacekati ili pitati na studentskoj kako cemo i sta za te predmete..
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

ceca wrote: zanimalo me je koliko se plača po jednom predmetu i kad??????????Ironični odgovori me ne zanimaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :f035:
Ja sam te uputila na odgovor za pitanja koja si prvobitno postavila.  :kava:
zanima me kako prijaviti i koliko je predmeta uopće moguće odabrati.Ako može neko detaljno objasniti sve što se tiče toga.molim vas
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

Mene isto interesuje koliko predmeta se moze uzeti i koliko se placaju? I jos nesto, bas danas sam predala papire za obnovu, zna li neko slucajno da li se za kolizija moze naknadno prijaviti ? To kako sam skontala, ide preko isss.a? Hvala puno unaprijed :)
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Prijavljivat ćete prek isss.ba. Imate desno STUDIJ, nakon klika na to pojavi se lista gdje kao 5. tačka stoji IZBOR KOLIZIONIH PREDMETA. I evo vidim da čak i ima predmeta da se izaberu, iako do sada to nikada nije bio slučaj.

edit: Evo ja kliknuo na Obligaciono pravo - posebni dio, i sada ne znam kak oda uklonim.  :biggrinlove:
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Meni sad za drugu godinu...jbg..sta mi vi preporucujete da uzmem, ovako lakse nesta??? ostala su mi tri iz prve.  :woohoo: :woohoo:
Jean D Arc
Posts: 204
Joined: 29 Sep 2009, 17:30

Iz mog i iskustva mojih kolega među lakšim su:Moderne pravne kodifikacije,Ekonomska politika,Izborni predmet,a ni Bračno ni Krivično nisu baš teški.  Ne znam koliko ćeš predmeta uzeti. Sretno! ;)
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”