PFSA: Finansije i finansijsko pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Kakav predrok? :zamisljen:
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

I mene zanima da li treba uciti onu lekciju na stranici 27 one skripte od 73 stranice"porez na prihod proizvoda i usluga",pošto je nema u onoj od 40 strana?
vanyla
Posts: 82
Joined: 05 Oct 2010, 23:17

mene interesuje da li ce  profesor praviti probleme studentima koji su polozili ustav na predroku , ali im nije upisana ocjena ???
emina h
Posts: 389
Joined: 02 Nov 2010, 21:04

[quote="nuki_cika"]
I mene zanima da li treba uciti onu lekciju na stranici 27 one skripte od 73 stranice"porez na prihod proizvoda i usluga",pošto je nema u onoj od 40 strana?
[/quote]

Ja sam negdje na temi finansije procitala da ne treba uciti tu lekciju sa 27 strane-i ja sam je preskocila. A mene takodje zanima, da li prof pavi problem da se izadje na ispit, ako sam polozila ustav, samo mi nije jos upisan???
61177
Posts: 168
Joined: 04 Nov 2009, 13:38

[quote="nuki_cika"]
Kakav predrok? :zamisljen:
[/quote]

pa onaj što je bio u ponedeljak, poslije potpisa?  :mrgreen:
Amajla
Posts: 83
Joined: 25 Jan 2010, 13:31

[quote="emina h"]
[quote="nuki_cika"]
I mene zanima da li treba uciti onu lekciju na stranici 27 one skripte od 73 stranice"porez na prihod proizvoda i usluga",pošto je nema u onoj od 40 strana?
[/quote]

Ja sam negdje na temi finansije procitala da ne treba uciti tu lekciju sa 27 strane-i ja sam je preskocila. A mene takodje zanima, da li prof pavi problem da se izadje na ispit, ako sam polozila ustav, samo mi nije jos upisan???
[/quote]

I ja sam polozila Ustav al mi nije upisan..i profesor je rekao da se ne moze izaci na ovaj rok onaj ko nema upisan ustav , bilo je jos par ljudi kod njega psolije potpisa i tako je rekao , Pozz
Nincy
Posts: 67
Joined: 07 Dec 2009, 23:20

kako je bilo na predroku?
koja je pitanja dao?
Behlil Ajdin
Posts: 344
Joined: 16 Feb 2010, 09:41

[quote="nuki_cika"]
I mene zanima da li treba uciti onu lekciju na stranici 27 one skripte od 73 stranice"porez na prihod proizvoda i usluga",pošto je nema u onoj od 40 strana?
[/quot
Ko god je postavio koja su pitanja bila iz finansija (raniji rokovi - prošlogodišnji), nigdje nema tog pitanja, tako da ću i ja to preskočiti.... Izgleda profa ga ne postavlja...  :f010:  :f010:
enas
Posts: 20
Joined: 27 Jan 2010, 14:09

rajaaaaaa s predroka!javiiiiiiiiiiiiiii seeeeeeee! nadam se da ste nam svi polozili i da cete se sjetit i nas pa nam proslijedit pitanja :h055:
clio
Posts: 228
Joined: 27 Jun 2009, 09:10

[quote="nuki_cika"]
I mene zanima da li treba uciti onu lekciju na stranici 27 one skripte od 73 stranice"porez na prihod proizvoda i usluga",pošto je nema u onoj od 40 strana?
[/quote]

Ne treba uciti taj porez jer ga vise nema zamjenjen je Porezom na dodanu vrijednost tj. PDV-om !
Post Reply

Return to “III godina”