PFTZ: Teorija države i prava

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Post Reply
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

I ja sam razgovarala sa Dzenetom,e sada kada ce okaciti rezultate ne znam ali znam da ih je ispravila.Buduci da ove sedmice nije bila profesorica sigurno ce biti iduce sedmice i zbog usmenog i zbog predavanja brucosima.  :d045:
Legija
Posts: 17
Joined: 06 Oct 2009, 10:00

Usmeni dio ispita: Ponedeljak u 12h!
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Teorija prava je u 12 sati,teorija drzave je u 13 sati,a teorija drzave i prava I i II je u 14 sati.Mislim na usmeni ispit,a socijalni rok za pismeni ispit je u utorak u 11 sati.
Nevjera
Posts: 5
Joined: 03 Oct 2009, 11:13

Đeneta najbolji asistent na fakultetu... Jedini komadic razuma u onom hausu :D.. Lagan predmet ako se ide na kolokvije:D
selma begovic
Posts: 142
Joined: 16 Aug 2009, 16:18

Dzeneta, najbolja i najkorektnija asistentica na onom,ako mozemo nazvati "fakultetu". U svako doba joj se mozete obratiti,poslati mail ili nesto slicno. To je jedina osoba koja se pridrzava bolonjskog procesa na prvoj godini. Samo prisustvujte vjezbama i problema s ovim predmetom necete imati.
selmaa
Posts: 11
Joined: 17 Aug 2009, 17:18

[quote="selma begovic"]
Dzeneta, najbolja i najkorektnija asistentica na onom,ako mozemo nazvati "fakultetu". U svako doba joj se mozete obratiti,poslati mail ili nesto slicno. To je jedina osoba koja se pridrzava bolonjskog procesa na prvoj godini. Samo prisustvujte vjezbama i problema s ovim predmetom necete imati.
[/quote]
najbolji i najzanimljiviji predmet,i sto je najbitnije sve je organizovano i u najboljem redu,korektno,bez iznenadjenja,zna se sta se trazi na ispitu,sto je kod nas rijetkost ....
Legija
Posts: 17
Joined: 06 Oct 2009, 10:00

Pismeni zavisno od toga je li test ili esejska... ali u globalu vrte se neka ista pitanja popout autonomije i heterenomije volje, opstih i pojedinacnih akata, metoda i tumacenja, Pravne praznine... Na usmenom zavisi kakav joj je dan... Nekad stroga a nekad objektivna, realna i dobra... Sve u svemu treba uciti iz Knjige za usmeni a ne iz skripte.


*Edit

Dio posta obrisan. Bez vrijeđanja asistenata/profesora.

WB01
Last edited by Legija on 26 Oct 2009, 18:40, edited 1 time in total.
Melika
Posts: 7
Joined: 02 Nov 2009, 14:35

[quote="selmaa"]
[quote="selma begovic"]
Dzeneta, najbolja i najkorektnija asistentica na onom,ako mozemo nazvati "fakultetu". U svako doba joj se mozete obratiti,poslati mail ili nesto slicno. To je jedina osoba koja se pridrzava bolonjskog procesa na prvoj godini. Samo prisustvujte vjezbama i problema s ovim predmetom necete imati.
[/quote]
najbolji i najzanimljiviji predmet,i sto je najbitnije sve je organizovano i u najboljem redu,korektno,bez iznenadjenja,zna se sta se trazi na ispitu,sto je kod nas rijetkost ....
[/quote]


hmmm... mi brucosi sad imamo problem jer jos uvijek uopce nismo imali predavanja, a kamoli vjezbe, pa me to cudi pogotovo jer kazes da je to inace sve u najboljem redu ... malo smo izgubljeni i nemamo pojma sta da radimo, bojimo se da ce nam ova situacija doci glave  :dunno:
TripleJ
Posts: 442
Joined: 29 Aug 2009, 02:28

Da li je istina da asistentica Dzeneta vise nece biti ass na Teoriji prava i drzave? Ako je istina, onda se nadam da to nece dozvoliti, ipak je ona jedna od najboljih!!
sentinel
Posts: 360
Joined: 27 Jun 2009, 12:38

Dzeneta je sad doktorirala, pa mozda vam bude cak i profesorica.  :mrgreen:

Kako je potpisan ugovor sa Sarajevom sad se mora od njih traziti kadar. Buduci da je profesorica Vesna iz Mostara, tu nastupaju neke poteskoce. Ista situacija je i na drugoj godini sa Gradjanskim pravom. Jos uvijek se ne zna tko ce predavati.
Post Reply

Return to “Prva godina”