PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
BeLLma
Posts: 126
Joined: 06 Jul 2009, 23:54

[quote="zdravko_l"]
zna li neko moze li se mozda druga godina upisati u januaru ako se naravno tad ocisti prva,navodno je to prije moglo?? :S
[/quote]

ja sam cula da to mogu vanredni studenti....sada koliko je to tacno-ne znam! ionako je kod nas sve "rekla-kazala"....c c c

:dunno:
bubum
Posts: 170
Joined: 25 Sep 2009, 17:48

da li se smije prekrsiti onaj rok za uplatu godine, koji je do 09.10?
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Pozz meni nista nije jasno haha neki testovi i svakog predmeta,sakupljane bodova ma ludnica :D al naj bitnije mi da vas pitamo ovo !


Znaci mi imamo jedan test(iz svakoga predmeta) kao provjeru znanja do kraja ove godine a kasnije imamo zavrsni test(ispit) ???

I kako se spremati za ove testove jel isto kao da polazes ispit ?? znaci pitanja,skrpte itd...samo neznamo odakle dokle treba uciti svaki predmet pojedinacno a valjda ce da kazu !

I sta nam test moze pomoci jel da ocistimo jedan dio gradiva,skupimo bodove itd...
Dzazera
Posts: 65
Joined: 18 Aug 2009, 12:14

Trebam pisati molbu dekanu,da odobri profesorici koja mijenja prof.Milicevica da mi upise ocjenu u index.....
E kako ta molba treba izgledati,jel se kupi neki formular za to ili kuca,ili pise ?
:moli:
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

jel kad na isss.ba trazimo neko odobrenje i onda nam pise da je obradjeno,tada idemo do studentske da ga uzmemo? :U :woohoo:
watch_out
Posts: 162
Joined: 31 Aug 2009, 23:49

[quote="Dzazera"]
Trebam pisati molbu dekanu,da odobri profesorici koja mijenja prof.Milicevica da mi upise ocjenu u index.....
E kako ta molba treba izgledati,jel se kupi neki formular za to ili kuca,ili pise ?
:moli:
[/quote]

Pa valjda smo svi u srednjoj skoli ucili kako se pise molba!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ako se ne sjecas uzmi od nekog iz srednje skole kako se to radi...ili zamoli nekog da ti pokaze.
Dzazera
Posts: 65
Joined: 18 Aug 2009, 12:14

NE pitam ja kako treba PISATI  molbu ,vec da li za to ima formular na faxu,da li se pise rukom ili kuca.....vec sam dobila informacije,tako da hvala lijepo..............
imsdal
Posts: 6
Joined: 09 Oct 2009, 12:01

e na koja predavanja se u ovom prvom semestru MORA ici? II sam smjena, i ne mogu stizati na sve pa me zanima sta je ono bas obavezno.. :moli:
GiGas
Posts: 59
Joined: 17 Sep 2009, 16:14

Zahrjevi usvojeni??? Javise mi na FB??
Sjena
Posts: 5
Joined: 09 Oct 2009, 16:54

Ne znam jel ovo tema za ovaj podforum al eto...

Zbog licnih razloga nisam ove godine bio dosta u Sa pa nisam ovjerio ova 2 semestra.
Ponovac sam, redovan student i imam sve potpise.
Znam da je ovo vec pitano al za druge kolege/kolegice je bila ovjera samo drugog semestra.
E sad, mogu li kao druge kolege napisati molbu za ovjeru semestara? Ili mozda za ovjeru godine?
Glupo mi da gubim godinu zbog ove ovjere kad sam dao ispite...
Znam da sam ovo trebao prije al do juce sam cekao rezultate za rim i upis ocjene.
Htio sam prvo da ovde pitam prije nego sto odem na studentsku...  :U

Unaprijed hvala.  :)
Post Reply

Return to “I godina”