PFSA: Četvrta godina | Opšta diskusija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Ja sam bila juce na studenskoj i prepravila mi je ona teta,eto informacija iz prve ruke!Jer Nezlju nisam mogla nikako nac kad je nikad nema na faxu.I odmah sam otisla do internet centra i mogla sam prijavit ispite s 4god.Samo se pozuri jer to moras dok je otvoren rok za prijavu ispita.I nista ne brini:)
lela89
Posts: 39
Joined: 28 Feb 2010, 11:48

Kolegice Nez,  i ja imam isti problem sa prof Nedzlom, par puta sam bila kod nje u kabinutu, naravno nakon visesatnog cekanja, popunjavala sam neke prijave koje je ona navodno trebala predati u studentsku, ali evo pola godine vec nista, uvijek mi stoji da prijavim mpp...
amarSA
Posts: 45
Joined: 09 Jun 2010, 10:40

HVALA TI PUNOOOOOO!!!!!! ;)
Baš sam se obradovala..... :D
pozzzzz
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Da li neko moze napisati termine za stari sistem,jer stranica na kojoj su navodno objavljeni termini uopce ne funkcionira....Hvala...
selma04
Posts: 21
Joined: 29 Dec 2009, 22:31

a moze li mi ko objasniti kako ide ovo sa izbornim predmetima?? kad se prijavljuju za 4.god., i koji su bili prosle godine??  :moli:
ninapravnik
Posts: 78
Joined: 23 Nov 2010, 20:49

izborne predmete prijavljuješ tek u drugom semestru.a zna li iko da li možemo polagati ispite sa 4 godine ako imamo 1 iz treće.ostale su mi obligacije 2 a imam 2 ispita prije pa zato...hvaaala!!!
Post Reply

Return to “IV godina”