PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
munisa
Posts: 67
Joined: 21 Dec 2009, 11:19

[quote="rain"]
mora li obnova imati potpise?
[/quote]

neces ponovo ganjat potpise valjda ti napisu u studentskoj da si to slusao prosle godine  :S

a za prijave danas je jedan kolega bio u studentskoj i pitao i rekli su da pocinje od ponedjeljka i da mozemo kad hocemo to je vazno samo uplatit par dana prije zavrsnog ispita..takvu ja informaciju imam  :h055:
selma__
Posts: 38
Joined: 25 Nov 2010, 10:25

znaci ne moramo u ovoj sedmici od 27.12.uplatit po onih 30 KM???
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

[quote="selma__"]
znaci ne moramo u ovoj sedmici od 27.12.uplatit po onih 30 KM???
[/quote]

Ma moramo,meni su u studentskoj rekli do kraja decembra prijave zajedno sa uplatnicama,za svaki predmet posebno uplatnica...
munisa
Posts: 67
Joined: 21 Dec 2009, 11:19

znaci do kraja sljedece sedmice hvala Bogu konacno nesto konkretno nerviraju me vise ovi sto mi daju lazne informacije ;(
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

[quote="munisa"]
znaci do kraja sljedece sedmice hvala Bogu konacno nesto konkretno nerviraju me vise ovi sto mi daju lazne informacije ;(
[/quote]


Ma ne daju ni oni lazne informacije,nego oni u studentskoj nemaju veze,vjerovatno ce se moci i posle,ali eto meni su rekli do kraja decembra,ja neki dan isla...Bolje im je ne stajati na zivac.  :biggrinlove:
rain
Posts: 94
Joined: 18 Dec 2010, 18:14

boze mili,i hajde ti nekom nesto reci,.pomozi mu,.lijepo pise na obavjestenju kad je znaci zadnja sedmica decembra tj.od 24.12.2010 godine pocinje uplata i te prijavnice za obnovu,i tako kazu fine tete u studentskoj,.a vi ste svi poceli o tome da se treba predavati u januaru,.i eto ko koga sad pravi budalom,.ma ja ba takvi smo ti mi bosanci,.od obicnog pitanja napravimo bauk,.
selma__
Posts: 38
Joined: 25 Nov 2010, 10:25

a kada je uplata semestra ,ako je neko cuo sta?:))
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

[quote="rain"]
boze mili,i hajde ti nekom nesto reci,.pomozi mu,.lijepo pise na obavjestenju kad je znaci zadnja sedmica decembra tj.od 24.12.2010 godine pocinje uplata i te prijavnice za obnovu,i tako kazu fine tete u studentskoj,.a vi ste svi poceli o tome da se treba predavati u januaru,.i eto ko koga sad pravi budalom,.ma ja ba takvi smo ti mi bosanci,.od obicnog pitanja napravimo bauk,.
[/quote]


Ma imaju ljudi pravo da sumnjaju,ne znas sta se radilo prosle godine...okrecu nas oko malog prsta.S druge strane su nekad tako ne ljubazni da mi je zao da budem prisutna na takvom jednom fakultetu a tek da studiram.Sacekaj malo,prisjest ce ti.

Ko je gledao veceras Zabranjeni forum,a nije znao kakvi su bosanci, ovaj put se uvjerio...Jadni mi i nasa Bolonja. :bravo:

Ne vezano za komentar,prijave do kraja decembra. :kava:
selma__
Posts: 38
Joined: 25 Nov 2010, 10:25

ma ova nasa drzava a posebno univerzitet koji najbolje oslikava sliku elite i svih tih nasih pametnih mozgova je cisti cirkus...svaki komentar je suvisan,nema zakona koji oni nece okrenut u svoju korist i nas unazadit!!!mi nemamo ustav kako treba a kamoli neke zakone koji trebaju da rjesavaju kljucna pitanja drzave...a mladi su uvijek zadnja rupa na sviralu
munisa
Posts: 67
Joined: 21 Dec 2009, 11:19

ma ovo je sve vise da Bog sacuva!!!!!! :biggrinlove:
Post Reply

Return to “Prva godina”