PFSA: Uvod u pravo Evropske unije

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

pfffffffffff....ponovo za isti dan dva ispita...i ne znam otkud mu ideja da stavi ispit u ponedjeljak kad predavanja imamo utorkom!
Drugo, neće valjda biti usmeno u 18h??? :@
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

A knjige nema... :c053:
nuki_cika
Posts: 1689
Joined: 06 Aug 2010, 22:30

Smijem se kladiti da on tu novu knjigu nece izdati do kraja januara.Eto vidjecete
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

To bi bila prevara decenije...
jenny
Posts: 145
Joined: 27 Feb 2009, 14:21

[quote="Nissy"]
pfffffffffff....ponovo za isti dan dva ispita...i ne znam otkud mu ideja da stavi ispit u ponedjeljak kad predavanja imamo utorkom!
Drugo, neće valjda biti usmeno u 18h??? :@
[/quote]
i mi smo prosle godine mislili tako, nece valjda dati usmeno u 18h, ali bili smo u zabludi. ovako to ide: dodje npr. 100 studenata, pola odustane kada vidi da je usmeno, ostalih 50 ispita jako brzo, tako sto u prosjeku 5 ljudi polozi a ostale obori...

ali da ne bude sve negativno, u januarsko-februarskom roku obicno ispit bude pismeno, tako da vjerujem da ce i sad biti...  :biggrinlove:
jane
Posts: 108
Joined: 06 Jul 2009, 20:39

pa hoce li biti predavanja u sljedeci utorak- 28.12.?
Valjda bi i tad trebao djeliti potpise,zasto tek 04. i 11.  :S
Enny
Posts: 44
Joined: 29 Aug 2009, 13:22

Profesor nije tu 28 sto znaci da nece ni biti predavanja,bar je tako receno u utorak.
Sto se tice pitanja da li ce ispit biti pismeno ili usmeno,to se sa prof. Misitom nikada ne zna..
Ako pise da je ispit u 18.00 vjerujem da ce biti kako je kolegica prethodno i napisala(tj da postoji sansa da ce biti usmeno),pola ce odustati,ostale ce vrlo brzo 'ispitati' i to je to..
Soap
Posts: 316
Joined: 19 Jan 2010, 23:29

[quote="jenny"]
... dodje npr. 100 studenata, pola odustane kada vidi da je usmeno, ostalih 50 ispita jako brzo, tako sto u prosjeku 5 ljudi polozi a ostale obori...
[/quote]
:|    nije valjda...a mi bez knjige....o Bože...
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

[quote="jenny"]
[quote="Nissy"]
pfffffffffff....ponovo za isti dan dva ispita...i ne znam otkud mu ideja da stavi ispit u ponedjeljak kad predavanja imamo utorkom!
Drugo, neće valjda biti usmeno u 18h??? :@
[/quote]
i mi smo prosle godine mislili tako, nece valjda dati usmeno u 18h, ali bili smo u zabludi. ovako to ide: dodje npr. 100 studenata, pola odustane kada vidi da je usmeno, ostalih 50 ispita jako brzo, tako sto u prosjeku 5 ljudi polozi a ostale obori...

ali da ne bude sve negativno, u januarsko-februarskom roku obicno ispit bude pismeno, tako da vjerujem da ce i sad biti...  :biggrinlove:
[/quote]

Hehehehehe.....jako ohrabrujuće informacije :)
Elisa Day
Posts: 57
Joined: 05 May 2010, 20:50

a znaju li se kojim slučajem februarski termini, nisam svraćala danas na fax pa reko da nisu izbacili?
Post Reply

Return to “III godina”