PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
DOP_GUN
Posts: 39
Joined: 06 Oct 2009, 21:33

Hvala na odgovoru, ali obavijest se odnosi na bolonjce.

p.s. Slazem se sa ovim komentarom za doc. Ajanovica.
Last edited by DOP_GUN on 17 Dec 2010, 21:12, edited 1 time in total.
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

Mislim kolega da se odnosi i na nas, stari sistem... piše da se prof. dostavljaju prijave za stari sistem i to sad u decembru treba predati za januarsko-februarski rok....
jaskooo
Posts: 230
Joined: 17 May 2010, 23:32

Da li smo zakasnili sa predajom tih prijava profesoru s obzirom na to da je vecina studenata prijave ubacila u sanducad?
dora
Posts: 420
Joined: 24 Sep 2009, 11:39

Zaista ne znam, ni ja još nisam predala...Valjda nismo... :moli:
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

[quote="jaskooo"]
Da li smo zakasnili sa predajom tih prijava profesoru s obzirom na to da je vecina studenata prijave ubacila u sanducad?
[/quote]
Kako sada to da se prijave za ispit daju prof. Ajanovicu ( stari sistem ) to nikada do sada nije bio slucaj  ?
Jer ja sam prijavu za januarsko - februarski rok ubacio u sanduce , neka mi neko pojasni .
Da li sada prijavu trebam dati Ajanovicu licno kada dodjem na ispit ili ne ?
Please pojasnjenje  i Tnx  unaprijed
BadMan
Posts: 90
Joined: 26 Mar 2010, 19:50

ne treba ako si ubacio u sanducic to je to ... posto je ajanovic na upravi prijave idu njemu ...

nego ima li sta za koncept ... moze li se praviti koncept ili se odma odgovara
Lejs
Posts: 44
Joined: 15 May 2010, 21:17

[quote="BadMan"]
ne treba ako si ubacio u sanducic to je to ... posto je ajanovic na upravi prijave idu njemu ...

nego ima li sta za koncept ... moze li se praviti koncept ili se odma odgovara
[/quote]

ma kolega, ko da je bitan koncept.. bitno je da nema duvnjaka, dakle... gore ne moze  :mrgreen:
Lejs
Posts: 44
Joined: 15 May 2010, 21:17

[quote="ivanaana"]
pozdrav

jutros je profesor došao poprilično ljut,ooodmah naglasio da zna za skriptu i da je ne želi vidjeti kod studenata,jer da će postrožiti kriterije

ja sam odgovarala od up postupka ,postavio mi je 2 pitanja iz načela
- načelo zakonitosti i načelo konačnosti
onda - rješenje sa skraćenim obrazloženjem,da navedem primjer,i obustavljanje i odlaganje administrativnog rješenja.Nisam navela zadnji uslov obustave,i priznao mi je do izvršenja. Kolega koji je odgovarao samnom je dobio pitanje potvrda izvršnosti,rekao je sve iz skripte,ali nije bilo dovoljno.
Znači,iz načela sada idu po 2 pitanja,a dokazivanje nije pitao.
Tako,da ona udarna pitanja treba opširnije odgovarati i učiti iz knjige.
Sretno !
[/quote]

a to za skriptu i jest izrugivanje klasično...
brate mili, knjiga i nije tako loša, depače... uzmeš fino, pročitaš par puta i dao Bog dobro :mrgreen:
prof. Enver je nama izašao u susret i riješio nas Duvnjaka, ako ništa drugo... fer bi bilo bar iz knjige učit'  :D
sretno
BadMan
Posts: 90
Joined: 26 Mar 2010, 19:50

[quote="tiruriru"]
zna li neko gdje se nalazi lekcija - metodi upravnog spora-
[/quote]

mislim da ti je ovo pitanje jedan podnaslov ... načini određivanja predmeta upravnog spora
BadMan
Posts: 90
Joined: 26 Mar 2010, 19:50

[quote="Lejs"]
[quote="BadMan"]
ne treba ako si ubacio u sanducic to je to ... posto je ajanovic na upravi prijave idu njemu ...

nego ima li sta za koncept ... moze li se praviti koncept ili se odma odgovara
[/quote]

ma kolega, ko da je bitan koncept.. bitno je da nema duvnjaka, dakle... gore ne moze  :mrgreen:
[/quote]

ama u glavi mi je 500 stranica dobro bi mi dosao jedan minut da se skontam :) :) ... al se apsolutno slazem s tobom
Post Reply

Return to “IV godina”